Râmnicu Sărat vs Urban Titu H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Râmnicu Sărat
thuisvorm
L D L L W
Liga III - Serie 3
Stadionul Olimpia
Logo van Urban Titu
uitvorm
L L L D W

AI-wedstrijdinzichten

Râmnicu Sărat
Urban Titu

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.63
1.30
2.17
1.81
2.67
1.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.13
4.00
1.67
3.75
1.67
5.00
BTS-coëfficiënt
3.50
5.00
1.00
3.06
2.17
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L L L W
L D L L W
D W L
vs
L D D D W
W D D
L L L D W
Over 2.5-vorm
U O O O O
O U O O O
U U O
vs
O U O U O
O U U
O O O O O
BTS-vorm
N Y N Y Y
Y Y Y Y Y
N N N
vs
N N Y Y Y
N N Y
Y N N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.13 4.60 1.67 Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.83 1.67 4.00 Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Râmnicu Sărat +0.30
Râmnicu Sărat +1.46
Urban Titu +0.87
Râmnicu Sărat +1.77
Râmnicu Sărat +2.93
Râmnicu Sărat +0.60
Urban Titu +1.16
Gelijk
Urban Titu +2.33
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.03 1.40 0.67 Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.27 1.33 1.20 Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Urban Titu +0.24
Urban Titu +0.30
Urban Titu +0.17
Râmnicu Sărat +0.13
Râmnicu Sărat +0.07
Râmnicu Sărat +0.20
Urban Titu +0.60
Urban Titu +0.66
Urban Titu +0.53
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.10 3.20 1.00 Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.57 0.33 2.80 Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Urban Titu beter
Urban Titu beter
Râmnicu Sărat beter
Urban Titu beter
Urban Titu beter
Urban Titu beter
Râmnicu Sărat beter
Urban Titu beter
Râmnicu Sărat beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Râmnicu Sărat
Urban Titu

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.03 1.4 0.67 1.27 1.33 1.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.1 3.2 1 1.57 0.33 2.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.13 4.6 1.67 2.83 1.67 4
BTS-percentage 50% 100% 0% 47% 33% 60%
Clean sheet-percentage 33% 0% 67% 33% 67% 0%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 3-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Râmnicu Sărat
Urban Titu

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 3 · Group 3

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2