Logo drużyny Artesanos Metepec

Artesanos Metepec

Flaga: Meksyk Meksyk • Liga Premier Serie A
W W W W D Ostatnia forma

Następny mecz

Liga Premier Serie A •

Logo drużyny Artesanos Metepec Artesanos Metepec
VS
Unidad Deportiva Martín Alarcón Hisojo Zapowiedź meczu

Forma drużyny

Ostatnich 7 meczów

W W W W W W D
Zwycięstwa 6 86%
Remisy 1 14%
Porażki 0 0%

Kluczowe liczby

Gole strzelone/mecz 2.21
Gole stracone/mecz 0.54
Wskaźnik zwycięstw 88%
Wskaźnik GG 42%
Wskaźnik czystego konta 58%

Ostatnich 7 meczów

Gole strzelone/mecz 2.67
Gole stracone/mecz 0.33
Wskaźnik zwycięstw 100%
Wskaźnik GG 33%
Wskaźnik czystego konta 67%

Ostatnie 3 mecze u siebie

Gole strzelone/mecz 1.75
Gole stracone/mecz 0.75
Wskaźnik zwycięstw 75%
Wskaźnik GG 50%
Wskaźnik czystego konta 50%

Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Trendy bramkowe

Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 88%
Powyżej 2.5 gola 63%
Powyżej 3.5 gola 13%
Obie strzelą 42%
Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 100%
Powyżej 2.5 gola 100%
Powyżej 3.5 gola 0%
Obie strzelą 33%
Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 75%
Powyżej 2.5 gola 25%
Powyżej 3.5 gola 25%
Obie strzelą 50%

Tabela ligowa

Liga Premier Serie A

Zobacz pełną tabelę
# Klub R W R P Rb Pkt
1 Vaqueros Reynosa 7 5 1 1 +4 16
1 Artesanos Metepec 7 6 1 0 +12 20
2 Mineros de Fresnillo 7 4 2 1 +8 15
2 Dragones de Oaxaca 7 5 1 1 +11 18
3 La Tribu de Cd. Juarez 7 4 0 3 +5 13
3 Halcones Negros 7 4 1 2 +14 14
4 Acatlan 7 4 1 2 +2 13
4 Acambaro 7 4 1 2 +11 13
5 FC Santiago 7 3 1 3 +4 11
5 Calor de San Pedro 6 3 1 2 +1 12

Ostatnie mecze

Nadchodzące mecze

U siebie vs na wyjeździe

Dom Unidad Deportiva Martín Alarcón Hisojo

Rozegrane mecze
3
Wskaźnik zwycięstw
100%
Gole strzelone/mecz
2.67
Gole stracone/mecz
0.33
Wskaźnik GG
33%
Wskaźnik czystego konta
67%

Wyjazd

Rozegrane mecze
4
Wskaźnik zwycięstw
75%
Gole strzelone/mecz
1.75
Gole stracone/mecz
0.75
Wskaźnik GG
50%
Wskaźnik czystego konta
50%

Szczegółowe statystyki drużyn

Na mecz

Za Przeciw
Gole 2.21 0.54
Posiadanie piłki
Gole 2.67 0.33
Gole 1.75 0.75

W tych rozgrywkach nie rejestrujemy rzutów rożnych, kartek, spalonych ani fauli - tylko gole.

Prognozy na kolejne mecze

Dodatkowe analizy

  • Skuteczność w ataku

    Średnio 2.2 gola na mecz, a obie drużyny strzelały w 42% meczów.

  • Gra w obronie

    Traci średnio 0.5 gola na mecz i zachowuje czyste konto w 58% meczów.

  • Atut własnego boiska

    Wygrywa 100% meczów u siebie wobec 75% na wyjeździe - wyraźny atut własnego boiska.