Sportfreunde Schwaig vs 1860 München II: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Sportfreunde Schwaig
forma u siebie
D D D D D
Oberliga - Bayern Süd
Sportanlage Schwaig Platz 1
Logo drużyny 1860 München II
forma na wyjeździe
L L D L D

Analiza meczu AI

Sportfreunde Schwaig
1860 München II

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Sportfreunde Schwaig (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1860 München II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.55
1.50
3.60
1.60
2.60
0.60
Współczynnik Powyżej 2.5
3.00
1.00
5.00
2.50
2.00
3.00
Współczynnik GG
3.65
3.00
4.30
3.45
3.60
3.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Sportfreunde Schwaig (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1860 München II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D D W D W
D D D D D
D W D W W
vs
D L L W D
D D W L W
L L D L D
Forma Powyżej 2.5
O U O U O
U U O U U
O O O O O
vs
U U O O U
U U O U O
O O U O U
Forma GG
Y Y Y N Y
Y N Y Y N
Y N Y Y Y
vs
Y N Y N N
Y Y Y N N
Y N Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.90 1.60 4.20 Sportfreunde Schwaig (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.60 3.00 4.20 1860 München II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1860 München II +0.70
1860 München II +0.10
1860 München II +1.30
1860 München II +2.00
1860 München II +1.40
1860 München II +2.60
Sportfreunde Schwaig +0.60
Sportfreunde Schwaig +1.20
Po równo
Śr. goli strzelonych/mecz
1.80 0.80 2.80 Sportfreunde Schwaig (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.50 2.00 1.00 1860 München II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sportfreunde Schwaig +0.30
1860 München II +0.20
Sportfreunde Schwaig +0.80
1860 München II +0.70
1860 München II +1.20
1860 München II +0.20
Sportfreunde Schwaig +1.30
Sportfreunde Schwaig +0.80
Sportfreunde Schwaig +1.80
Śr. goli straconych/mecz
1.10 0.80 1.40 Sportfreunde Schwaig (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.10 1.00 3.20 1860 München II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Sportfreunde Schwaig
Lepiej: 1860 München II
Lepiej: Sportfreunde Schwaig
Lepiej: Sportfreunde Schwaig
Lepiej: Sportfreunde Schwaig
Lepiej: Sportfreunde Schwaig
Lepiej: Sportfreunde Schwaig
Lepiej: 1860 München II
Lepiej: Sportfreunde Schwaig
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Sportfreunde Schwaig
1860 München II

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Sportfreunde Schwaig (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1860 München II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.8 0.8 2.8 1.5 2 1
Gole stracone/mecz 1.1 0.8 1.4 2.1 1 3.2
Gole łącznie/mecz 2.9 1.6 4.2 3.6 3 4.2
Wskaźnik GG 70% 60% 80% 60% 60% 60%
Wskaźnik czystego konta 30% 40% 20% 20% 20% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Süd - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Sportfreunde Schwaig
1860 München II

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Sportfreunde Schwaig (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1860 München II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Süd

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.