Sportfreunde Schwaig vs 1860 München II H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Sportfreunde Schwaig
thuisvorm
D D D D D
Oberliga - Bayern Süd
Sportanlage Schwaig Platz 1
Logo van 1860 München II
uitvorm
L L D L D

AI-wedstrijdinzichten

Sportfreunde Schwaig
1860 München II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Sportfreunde Schwaig (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1860 München II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.55
1.50
3.60
1.60
2.60
0.60
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
1.00
5.00
2.50
2.00
3.00
BTS-coëfficiënt
3.65
3.00
4.30
3.45
3.60
3.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Sportfreunde Schwaig (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1860 München II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D D W D W
D D D D D
D W D W W
vs
D L L W D
D D W L W
L L D L D
Over 2.5-vorm
O U O U O
U U O U U
O O O O O
vs
U U O O U
U U O U O
O O U O U
BTS-vorm
Y Y Y N Y
Y N Y Y N
Y N Y Y Y
vs
Y N Y N N
Y Y Y N N
Y N Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.90 1.60 4.20 Sportfreunde Schwaig (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.60 3.00 4.20 1860 München II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1860 München II +0.70
1860 München II +0.10
1860 München II +1.30
1860 München II +2.00
1860 München II +1.40
1860 München II +2.60
Sportfreunde Schwaig +0.60
Sportfreunde Schwaig +1.20
Gelijk
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.80 0.80 2.80 Sportfreunde Schwaig (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 2.00 1.00 1860 München II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sportfreunde Schwaig +0.30
1860 München II +0.20
Sportfreunde Schwaig +0.80
1860 München II +0.70
1860 München II +1.20
1860 München II +0.20
Sportfreunde Schwaig +1.30
Sportfreunde Schwaig +0.80
Sportfreunde Schwaig +1.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.10 0.80 1.40 Sportfreunde Schwaig (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.10 1.00 3.20 1860 München II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sportfreunde Schwaig beter
1860 München II beter
Sportfreunde Schwaig beter
Sportfreunde Schwaig beter
Sportfreunde Schwaig beter
Sportfreunde Schwaig beter
Sportfreunde Schwaig beter
1860 München II beter
Sportfreunde Schwaig beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Sportfreunde Schwaig
1860 München II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Sportfreunde Schwaig (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1860 München II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.8 0.8 2.8 1.5 2 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.1 0.8 1.4 2.1 1 3.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.9 1.6 4.2 3.6 3 4.2
BTS-percentage 70% 60% 80% 60% 60% 60%
Clean sheet-percentage 30% 40% 20% 20% 20% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Süd-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Sportfreunde Schwaig
1860 München II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Sportfreunde Schwaig (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1860 München II (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Süd

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.