Sportfreunde Schwaig vs 1860 München II: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Sportfreunde Schwaig
formă acasă
D D D D D
Oberliga - Bayern Süd
Sportanlage Schwaig Platz 1
Sigla 1860 München II
formă în deplasare
L L D L D

Analiza AI a meciului

Sportfreunde Schwaig
1860 München II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Sportfreunde Schwaig (General) (Acasă) (Deplasare)
1860 München II (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.55
1.50
3.60
1.60
2.60
0.60
Coeficient Peste 2.5
3.00
1.00
5.00
2.50
2.00
3.00
Coeficient GG
3.65
3.00
4.30
3.45
3.60
3.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Sportfreunde Schwaig (General) (Acasă) (Deplasare)
1860 München II (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D D W D W
D D D D D
D W D W W
vs
D L L W D
D D W L W
L L D L D
Formă Peste 2.5
O U O U O
U U O U U
O O O O O
vs
U U O O U
U U O U O
O O U O U
Formă GG
Y Y Y N Y
Y N Y Y N
Y N Y Y Y
vs
Y N Y N N
Y Y Y N N
Y N Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.90 1.60 4.20 Sportfreunde Schwaig (General) (Acasă) (Deplasare)
3.60 3.00 4.20 1860 München II (General) (Acasă) (Deplasare)
1860 München II +0.70
1860 München II +0.10
1860 München II +1.30
1860 München II +2.00
1860 München II +1.40
1860 München II +2.60
Sportfreunde Schwaig +0.60
Sportfreunde Schwaig +1.20
Egalitate
Media goluri marcate/meci
1.80 0.80 2.80 Sportfreunde Schwaig (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 2.00 1.00 1860 München II (General) (Acasă) (Deplasare)
Sportfreunde Schwaig +0.30
1860 München II +0.20
Sportfreunde Schwaig +0.80
1860 München II +0.70
1860 München II +1.20
1860 München II +0.20
Sportfreunde Schwaig +1.30
Sportfreunde Schwaig +0.80
Sportfreunde Schwaig +1.80
Media goluri primite/meci
1.10 0.80 1.40 Sportfreunde Schwaig (General) (Acasă) (Deplasare)
2.10 1.00 3.20 1860 München II (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Sportfreunde Schwaig
Mai bine: 1860 München II
Mai bine: Sportfreunde Schwaig
Mai bine: Sportfreunde Schwaig
Mai bine: Sportfreunde Schwaig
Mai bine: Sportfreunde Schwaig
Mai bine: Sportfreunde Schwaig
Mai bine: 1860 München II
Mai bine: Sportfreunde Schwaig
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Sportfreunde Schwaig
1860 München II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Sportfreunde Schwaig (General) (Acasă) (Deplasare)
1860 München II (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.8 0.8 2.8 1.5 2 1
Goluri primite/meci 1.1 0.8 1.4 2.1 1 3.2
Goluri totale/meci 2.9 1.6 4.2 3.6 3 4.2
Rată GG 70% 60% 80% 60% 60% 60%
Rată meciuri fără gol primit 30% 40% 20% 20% 20% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Bayern Süd - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Sportfreunde Schwaig
1860 München II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Sportfreunde Schwaig (General) (Acasă) (Deplasare)
1860 München II (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Bayern Süd

Pentru această competiție nu avem clasament.