Sportfreunde Schwaig vs 1860 München II H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Sportfreunde Schwaig logosu
iç saha formu
D D D D D
Oberliga - Bayern Süd
Sportanlage Schwaig Platz 1
1860 München II logosu
deplasman formu
L L D L D

AI Maç Analizi

Sportfreunde Schwaig
1860 München II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Sportfreunde Schwaig (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1860 München II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.55
1.50
3.60
1.60
2.60
0.60
2.5 Üst katsayısı
3.00
1.00
5.00
2.50
2.00
3.00
KG VAR katsayısı
3.65
3.00
4.30
3.45
3.60
3.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Sportfreunde Schwaig (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1860 München II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D D W D W
D D D D D
D W D W W
vs
D L L W D
D D W L W
L L D L D
2.5 Üst Formu
O U O U O
U U O U U
O O O O O
vs
U U O O U
U U O U O
O O U O U
KG VAR Formu
Y Y Y N Y
Y N Y Y N
Y N Y Y Y
vs
Y N Y N N
Y Y Y N N
Y N Y Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.90 1.60 4.20 Sportfreunde Schwaig (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.60 3.00 4.20 1860 München II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1860 München II +0.70
1860 München II +0.10
1860 München II +1.30
1860 München II +2.00
1860 München II +1.40
1860 München II +2.60
Sportfreunde Schwaig +0.60
Sportfreunde Schwaig +1.20
Eşit
Maç başı ort. atılan gol
1.80 0.80 2.80 Sportfreunde Schwaig (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.50 2.00 1.00 1860 München II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sportfreunde Schwaig +0.30
1860 München II +0.20
Sportfreunde Schwaig +0.80
1860 München II +0.70
1860 München II +1.20
1860 München II +0.20
Sportfreunde Schwaig +1.30
Sportfreunde Schwaig +0.80
Sportfreunde Schwaig +1.80
Maç başı ort. yenen gol
1.10 0.80 1.40 Sportfreunde Schwaig (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.10 1.00 3.20 1860 München II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sportfreunde Schwaig daha iyi
1860 München II daha iyi
Sportfreunde Schwaig daha iyi
Sportfreunde Schwaig daha iyi
Sportfreunde Schwaig daha iyi
Sportfreunde Schwaig daha iyi
Sportfreunde Schwaig daha iyi
1860 München II daha iyi
Sportfreunde Schwaig daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Sportfreunde Schwaig
1860 München II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Sportfreunde Schwaig (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1860 München II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.8 0.8 2.8 1.5 2 1
Maç başı yenen gol 1.1 0.8 1.4 2.1 1 3.2
Maç başı toplam gol 2.9 1.6 4.2 3.6 3 4.2
KG VAR oranı 70% 60% 80% 60% 60% 60%
Gol yememe oranı 30% 40% 20% 20% 20% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Oberliga - Bayern Süd maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Sportfreunde Schwaig
1860 München II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Sportfreunde Schwaig (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1860 München II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Oberliga - Bayern Süd

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.