Sigla Internazionale U20

Internazionale U20

Steagul Italia Italia • Campionato Primavera - 1
W W W D D Forma recentă

Următorul meci

Campionato Primavera - 1 •

VS
Sigla Internazionale U20 Internazionale U20
Stadio Carillo Pesenti Pigna Previzualizare meci

Forma echipei

Ultimele 7 meciuri

W D W W W D D
Victorii 4 57%
Egaluri 3 43%
Înfrângeri 0 0%

Cifre cheie

Goluri marcate/meci 2.79
Goluri primite/meci 1.33
Rată de victorie 54%
Rată GG 75%
Rată meciuri fără gol primit 25%

Ultimele 7 meciuri

Goluri marcate/meci 3.33
Goluri primite/meci 1.67
Rată de victorie 33%
Rată GG 100%
Rată meciuri fără gol primit 0%

Ultimele 3 meciuri acasă

Goluri marcate/meci 2.25
Goluri primite/meci 1
Rată de victorie 75%
Rată GG 50%
Rată meciuri fără gol primit 50%

Ultimele 4 meciuri în deplasare

Tendințe de goluri

Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 88%
Peste 2.5 goluri 88%
Peste 3.5 goluri 75%
GG 75%
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 100%
Peste 2.5 goluri 100%
Peste 3.5 goluri 100%
GG 100%
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 75%
Peste 2.5 goluri 75%
Peste 3.5 goluri 50%
GG 50%

Clasament

Campionato Primavera - 1

Vezi clasamentul complet
# Club J C E P G Pct
1 Internazionale U20 6 4 2 0 +10 14
2 Parma U20 6 3 3 0 +6 12
3 Roma U20 6 3 3 0 +4 12
4 Bologna U20 6 4 0 2 +3 12
5 Empoli U20 6 3 3 0 +3 12

Meciuri recente

Meciuri viitoare

Acasă vs în deplasare

Acasă Stadio Ernesto Breda

Meciuri jucate
3
Rată de victorie
33%
Goluri marcate/meci
3.33
Goluri primite/meci
1.67
Rată GG
100%
Rată meciuri fără gol primit
0%

Deplasare

Meciuri jucate
4
Rată de victorie
75%
Goluri marcate/meci
2.25
Goluri primite/meci
1
Rată GG
50%
Rată meciuri fără gol primit
50%

Statistici detaliate ale echipelor

Pe meci

Pentru Împotrivă
Goluri 2.79 1.33
Posesie
Goluri 3.33 1.67
Goluri 2.25 1

Pentru această competiție nu înregistrăm cornere, cartonașe, ofsaiduri și faulturi - doar goluri.

Predicții pentru meciurile următoare

Analize suplimentare

  • Tiparul golurilor

    În medie 2.8 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 75% din meciuri.

  • Bilanț defensiv

    Primește în medie 1.3 goluri pe meci și nu ia gol în 25% din meciuri.

  • Avantajul terenului propriu

    Destul de constantă acasă și în deplasare: 33% victorii acasă și 75% în deplasare.