Internazionale U20 logosu

Internazionale U20

İtalya bayrağı İtalya • Campionato Primavera - 1
W W W D D Son form

Sıradaki Maç

Campionato Primavera - 1 •

VS
Internazionale U20 logosu Internazionale U20
Stadio Carillo Pesenti Pigna Maç Önizlemesi

Takım Formu

Son 7 maç

W D W W W D D
Galibiyet 4 57%
Beraberlik 3 43%
Mağlubiyet 0 0%

Önemli Rakamlar

Maç başı atılan gol 2.79
Maç başı yenen gol 1.33
Galibiyet oranı 54%
KG VAR oranı 75%
Gol yememe oranı 25%

Son 7 maç

Maç başı atılan gol 3.33
Maç başı yenen gol 1.67
Galibiyet oranı 33%
KG VAR oranı 100%
Gol yememe oranı 0%

Son 3 iç saha maçı

Maç başı atılan gol 2.25
Maç başı yenen gol 1
Galibiyet oranı 75%
KG VAR oranı 50%
Gol yememe oranı 50%

Son 4 deplasman maçı

Gol Eğilimleri

0.5 üst gol 100%
1.5 üst gol 88%
2.5 üst gol 88%
3.5 üst gol 75%
KG VAR 75%
0.5 üst gol 100%
1.5 üst gol 100%
2.5 üst gol 100%
3.5 üst gol 100%
KG VAR 100%
0.5 üst gol 100%
1.5 üst gol 75%
2.5 üst gol 75%
3.5 üst gol 50%
KG VAR 50%

Puan Durumu

Campionato Primavera - 1

Tüm tabloyu gör
# Takım O G B M A Pu
1 Internazionale U20 6 4 2 0 +10 14
2 Parma U20 6 3 3 0 +6 12
3 Roma U20 6 3 3 0 +4 12
4 Bologna U20 6 4 0 2 +3 12
5 Empoli U20 6 3 3 0 +3 12

Son Maçlar

Yaklaşan Maçlar

İç Saha ve Deplasman Performansı

İç Saha Stadio Ernesto Breda

Oynanan maç
3
Galibiyet oranı
33%
Maç başı atılan gol
3.33
Maç başı yenen gol
1.67
KG VAR oranı
100%
Gol yememe oranı
0%

Deplasman

Oynanan maç
4
Galibiyet oranı
75%
Maç başı atılan gol
2.25
Maç başı yenen gol
1
KG VAR oranı
50%
Gol yememe oranı
50%

Detaylı Takım İstatistikleri

Maç başına

Lehine Aleyhine
Gol 2.79 1.33
Topa sahip olma
Gol 3.33 1.67
Gol 2.25 1

Bu turnuvada korner, kart, ofsayt ve faul verisi tutulmuyor - yalnızca goller gösteriliyor.

Sıradaki Maç Tahminleri

Ek Analizler

  • Gol eğilimi

    Maç başına ortalama 2.8 gol; karşılıklı gol oranı %75.

  • Savunma karnesi

    Maç başına ortalama 1.3 gol yiyor; gol yemediği maç oranı %25.

  • İç saha avantajı

    İç sahada ve deplasmanda oldukça dengeli: iç sahada %33, deplasmanda %75 galibiyet.