Chantilly vs Racing Colombes 92: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Chantilly
formă acasă
D L L L
National 2 - Group A
Stade des Bourgognes
Sigla Racing Colombes 92
formă în deplasare
W W W W

Analiza AI a meciului

Chantilly
Racing Colombes 92

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Chantilly (General) (Acasă) (Deplasare)
Racing Colombes 92 (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.25
0.38
0.00
3.58
0.75
5.00
Coeficient Peste 2.5
4.17
3.75
5.00
2.50
2.50
2.50
Coeficient GG
3.83
3.25
5.00
3.00
2.50
3.25
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Chantilly (General) (Acasă) (Deplasare)
Racing Colombes 92 (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L L L L
D L L L
L L
vs
L W W D W
L D
W W W W
Formă Peste 2.5
O O O O O
U O O O
O O
vs
O U O U U
O U
O U O U
Formă GG
Y Y N Y N
Y Y N N
Y Y
vs
Y N Y N N
Y N
Y N Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.00 3.50 4.50 Chantilly (General) (Acasă) (Deplasare)
2.25 1.50 3.00 Racing Colombes 92 (General) (Acasă) (Deplasare)
Chantilly +1.75
Chantilly +2.50
Chantilly +1.00
Chantilly +1.25
Chantilly +2.00
Chantilly +0.50
Chantilly +2.25
Chantilly +3.00
Chantilly +1.50
Media goluri marcate/meci
0.75 0.50 1.00 Chantilly (General) (Acasă) (Deplasare)
1.38 0.50 2.25 Racing Colombes 92 (General) (Acasă) (Deplasare)
Racing Colombes 92 +0.63
Chantilly +0.25
Racing Colombes 92 +1.50
Racing Colombes 92 +0.88
Egalitate
Racing Colombes 92 +1.75
Racing Colombes 92 +0.38
Chantilly +0.50
Racing Colombes 92 +1.25
Media goluri primite/meci
3.25 3.00 3.50 Chantilly (General) (Acasă) (Deplasare)
0.88 1.00 0.75 Racing Colombes 92 (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Racing Colombes 92
Mai bine: Racing Colombes 92
Mai bine: Racing Colombes 92
Mai bine: Racing Colombes 92
Mai bine: Racing Colombes 92
Mai bine: Racing Colombes 92
Mai bine: Racing Colombes 92
Mai bine: Racing Colombes 92
Mai bine: Racing Colombes 92
Ultimele 6 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 2 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Chantilly
Racing Colombes 92

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Chantilly (General) (Acasă) (Deplasare)
Racing Colombes 92 (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.75 0.5 1 1.38 0.5 2.25
Goluri primite/meci 3.25 3 3.5 0.88 1 0.75
Goluri totale/meci 4 3.5 4.5 2.25 1.5 3
Rată GG 75% 50% 100% 50% 50% 50%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 50% 50% 50%
Ultimele 6 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 2 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 2 - Group A - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Chantilly
Racing Colombes 92

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Chantilly (General) (Acasă) (Deplasare)
Racing Colombes 92 (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 6 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 2 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

National 2 - Group A · National 2: Group A

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.