Fréjus St-Raphaël vs Troyes II H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Fréjus St-Raphaël logosu
iç saha formu
D L W W L
National 2 - Group C
Stade Louis Hon
Troyes II logosu
deplasman formu
L L L

AI Maç Analizi

Fréjus St-Raphaël
Troyes II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Fréjus St-Raphaël (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Troyes II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.15
2.30
2.00
1.92
3.83
0.00
2.5 Üst katsayısı
2.50
2.00
3.00
3.33
3.33
3.33
KG VAR katsayısı
2.40
1.90
2.90
2.42
3.33
1.50
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Fréjus St-Raphaël (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Troyes II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L W L L W
D L W W L
W L L L W
vs
L W L W L
D W W
L L L
2.5 Üst Formu
O U O O U
U U O U O
O U O O U
vs
O O O O U
U O O
O O U
KG VAR Formu
N N Y Y N
N N N N Y
Y N N Y N
vs
N Y N Y N
N Y Y
N N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.50 2.40 2.60 Fréjus St-Raphaël (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.83 3.00 2.67 Troyes II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Troyes II +0.33
Troyes II +0.50
Troyes II +0.17
Troyes II +0.43
Troyes II +0.60
Troyes II +0.27
Troyes II +0.23
Troyes II +0.40
Troyes II +0.07
Maç başı ort. atılan gol
1.20 1.40 1.00 Fréjus St-Raphaël (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.00 2.00 0.00 Troyes II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Fréjus St-Raphaël +0.20
Troyes II +0.80
Fréjus St-Raphaël +1.20
Fréjus St-Raphaël +0.40
Troyes II +0.60
Fréjus St-Raphaël +1.40
Eşit
Troyes II +1.00
Fréjus St-Raphaël +1.00
Maç başı ort. yenen gol
1.30 1.00 1.60 Fréjus St-Raphaël (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.83 1.00 2.67 Troyes II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Fréjus St-Raphaël daha iyi
Troyes II daha iyi
Fréjus St-Raphaël daha iyi
Fréjus St-Raphaël daha iyi
Eşit
Fréjus St-Raphaël daha iyi
Fréjus St-Raphaël daha iyi
Troyes II daha iyi
Fréjus St-Raphaël daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Fréjus St-Raphaël
Troyes II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Fréjus St-Raphaël (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Troyes II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.2 1.4 1 1 2 0
Maç başı yenen gol 1.3 1 1.6 1.83 1 2.67
Maç başı toplam gol 2.5 2.4 2.6 2.83 3 2.67
KG VAR oranı 30% 20% 40% 33% 67% 0%
Gol yememe oranı 40% 60% 20% 17% 33% 0%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca National 2 - Group C maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Fréjus St-Raphaël
Troyes II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Fréjus St-Raphaël (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Troyes II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

National 2 - Group C · National 2: Group C

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.