Fréjus St-Raphaël vs Troyes II: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Fréjus St-Raphaël
formă acasă
D L W W L
National 2 - Group C
Stade Louis Hon
Sigla Troyes II
formă în deplasare
L L L

Analiza AI a meciului

Fréjus St-Raphaël
Troyes II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Fréjus St-Raphaël (General) (Acasă) (Deplasare)
Troyes II (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.15
2.30
2.00
1.92
3.83
0.00
Coeficient Peste 2.5
2.50
2.00
3.00
3.33
3.33
3.33
Coeficient GG
2.40
1.90
2.90
2.42
3.33
1.50
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Fréjus St-Raphaël (General) (Acasă) (Deplasare)
Troyes II (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W L L W
D L W W L
W L L L W
vs
L W L W L
D W W
L L L
Formă Peste 2.5
O U O O U
U U O U O
O U O O U
vs
O O O O U
U O O
O O U
Formă GG
N N Y Y N
N N N N Y
Y N N Y N
vs
N Y N Y N
N Y Y
N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.50 2.40 2.60 Fréjus St-Raphaël (General) (Acasă) (Deplasare)
2.83 3.00 2.67 Troyes II (General) (Acasă) (Deplasare)
Troyes II +0.33
Troyes II +0.50
Troyes II +0.17
Troyes II +0.43
Troyes II +0.60
Troyes II +0.27
Troyes II +0.23
Troyes II +0.40
Troyes II +0.07
Media goluri marcate/meci
1.20 1.40 1.00 Fréjus St-Raphaël (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 2.00 0.00 Troyes II (General) (Acasă) (Deplasare)
Fréjus St-Raphaël +0.20
Troyes II +0.80
Fréjus St-Raphaël +1.20
Fréjus St-Raphaël +0.40
Troyes II +0.60
Fréjus St-Raphaël +1.40
Egalitate
Troyes II +1.00
Fréjus St-Raphaël +1.00
Media goluri primite/meci
1.30 1.00 1.60 Fréjus St-Raphaël (General) (Acasă) (Deplasare)
1.83 1.00 2.67 Troyes II (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Fréjus St-Raphaël
Mai bine: Troyes II
Mai bine: Fréjus St-Raphaël
Mai bine: Fréjus St-Raphaël
Egalitate
Mai bine: Fréjus St-Raphaël
Mai bine: Fréjus St-Raphaël
Mai bine: Troyes II
Mai bine: Fréjus St-Raphaël
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Fréjus St-Raphaël
Troyes II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Fréjus St-Raphaël (General) (Acasă) (Deplasare)
Troyes II (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.2 1.4 1 1 2 0
Goluri primite/meci 1.3 1 1.6 1.83 1 2.67
Goluri totale/meci 2.5 2.4 2.6 2.83 3 2.67
Rată GG 30% 20% 40% 33% 67% 0%
Rată meciuri fără gol primit 40% 60% 20% 17% 33% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 2 - Group C - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Fréjus St-Raphaël
Troyes II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Fréjus St-Raphaël (General) (Acasă) (Deplasare)
Troyes II (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

National 2 - Group C · National 2: Group C

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.