Dunarea Calarasi vs FC Oţelul II H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Dunarea Calarasi
thuisvorm
L L W D
Liga III - Serie 4
Complex Municipal Dunărea Teren 1 Ion Comșa
Logo van FC Oţelul II
uitvorm
L L L D

AI-wedstrijdinzichten

Dunarea Calarasi
FC Oţelul II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Dunarea Calarasi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.06
1.63
2.50
0.81
1.25
0.38
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
2.50
2.50
4.38
3.75
5.00
BTS-coëfficiënt
2.19
2.00
2.38
4.13
3.25
5.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Dunarea Calarasi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W W D L
L L W D
L W W L
vs
L L L W D
L L L W
L L L D
Over 2.5-vorm
U O O U U
U O O U
O U O U
vs
O O O O O
O U O O
O O O O
BTS-vorm
N Y Y N N
N N Y N
N N Y N
vs
Y Y Y Y Y
N N Y Y
Y Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.38 2.25 2.50 Dunarea Calarasi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.75 2.75 4.75 FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Oţelul II +1.37
FC Oţelul II +0.37
FC Oţelul II +2.37
FC Oţelul II +1.50
FC Oţelul II +0.50
FC Oţelul II +2.50
FC Oţelul II +1.25
FC Oţelul II +0.25
FC Oţelul II +2.25
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.88 0.75 1.00 Dunarea Calarasi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 0.75 1.25 FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Oţelul II +0.12
Dunarea Calarasi +0.13
FC Oţelul II +0.37
FC Oţelul II +0.25
Gelijk
FC Oţelul II +0.50
Gelijk
Dunarea Calarasi +0.25
FC Oţelul II +0.25
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.50 1.50 1.50 Dunarea Calarasi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.75 2.00 3.50 FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dunarea Calarasi beter
Dunarea Calarasi beter
Dunarea Calarasi beter
Dunarea Calarasi beter
Dunarea Calarasi beter
Dunarea Calarasi beter
Dunarea Calarasi beter
Dunarea Calarasi beter
Dunarea Calarasi beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Dunarea Calarasi
FC Oţelul II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Dunarea Calarasi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.88 0.75 1 1 0.75 1.25
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.5 1.5 1.5 2.75 2 3.5
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.38 2.25 2.5 3.75 2.75 4.75
BTS-percentage 25% 25% 25% 75% 50% 100%
Clean sheet-percentage 25% 25% 25% 0% 0% 0%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 4-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Dunarea Calarasi
FC Oţelul II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Dunarea Calarasi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 4 · Group 4

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Agricola Borcea 8 7 0 1 27:9 +18 21 W L W W W
2 Înainte Modelu 8 5 1 2 17:11 +6 16 L W W L W
3 Progresul Fundulea 8 5 0 3 18:12 +6 15 L W L W W
4 Agigea 8 4 3 1 13:8 +5 15 W W L D D
5 Axiopolis 8 4 1 3 16:15 +1 13 L L W W L
6 Sporting Lieşti 8 4 0 4 24:18 +6 12 W L W L L
7 Unirea Braniştea 8 4 0 4 15:13 +2 12 W L L W W
8 Recolta Gheorghe Doja 8 4 0 4 14:16 -2 12 W W W L L
9 Dunarea Calarasi 8 3 1 4 7:12 -5 10 W W W D L
10 Gloria Băneasa 8 2 1 5 8:16 -8 7 L W L L W
11 FC Oţelul II 8 1 1 6 8:22 -14 4 L L L W D
12 Portul Constanta 8 1 0 7 11:26 -15 3 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Sporting Lieşti 5 4 0 1 19:8 +11 12
2 Agigea 5 3 1 1 11:7 +4 10
3 Înainte Modelu 5 3 1 1 8:5 +3 10
4 Progresul Fundulea 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 Axiopolis 3 2 0 1 8:4 +4 6
6 Agricola Borcea 3 2 0 1 9:6 +3 6
7 Unirea Braniştea 4 2 0 2 9:8 +1 6
8 Recolta Gheorghe Doja 3 2 0 1 5:6 -1 6
9 Gloria Băneasa 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Dunarea Calarasi 4 1 1 2 3:6 -3 4
11 FC Oţelul II 4 1 0 3 3:8 -5 3
12 Portul Constanta 5 1 0 4 7:14 -7 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Agricola Borcea 5 5 0 0 18:3 +15 15
2 Axiopolis 5 2 1 2 8:11 -3 7
3 Înainte Modelu 3 2 0 1 9:6 +3 6
4 Unirea Braniştea 4 2 0 2 6:5 +1 6
5 Recolta Gheorghe Doja 5 2 0 3 9:10 -1 6
6 Progresul Fundulea 5 2 0 3 8:10 -2 6
7 Dunarea Calarasi 4 2 0 2 4:6 -2 6
8 Agigea 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Gloria Băneasa 4 1 0 3 3:9 -6 3
10 FC Oţelul II 4 0 1 3 5:14 -9 1
11 Sporting Lieşti 3 0 0 3 5:10 -5 0
12 Portul Constanta 3 0 0 3 4:12 -8 0