FC Lok Stendal vs Eintracht Mahlsdorf: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla FC Lok Stendal
formă acasă
L W L
Oberliga - Nordost-Nord
Stadion am Hölzchen
Sigla Eintracht Mahlsdorf
formă în deplasare
L L L D L

Analiza AI a meciului

FC Lok Stendal
Eintracht Mahlsdorf

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

FC Lok Stendal (General) (Acasă) (Deplasare)
Eintracht Mahlsdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.64
1.67
1.63
2.65
5.00
0.30
Coeficient Peste 2.5
3.57
3.33
3.75
2.00
3.00
1.00
Coeficient GG
4.00
3.83
4.13
3.25
3.60
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

FC Lok Stendal (General) (Acasă) (Deplasare)
Eintracht Mahlsdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W L L L
L W L
D W L L
vs
D W L W W
W W W W W
L L L D L
Formă Peste 2.5
O U U O O
O U O
O O U O
vs
U U U O O
O U U O O
O U U U U
Formă GG
Y N N Y Y
Y N Y
Y Y N Y
vs
Y N N Y Y
Y N N Y Y
Y N N Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.67 4.33 3.00 FC Lok Stendal (General) (Acasă) (Deplasare)
2.40 2.60 2.20 Eintracht Mahlsdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Lok Stendal +1.27
FC Lok Stendal +1.07
FC Lok Stendal +1.47
FC Lok Stendal +1.93
FC Lok Stendal +1.73
FC Lok Stendal +2.13
FC Lok Stendal +0.60
FC Lok Stendal +0.40
FC Lok Stendal +0.80
Media goluri marcate/meci
1.63 2.00 1.25 FC Lok Stendal (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 2.00 0.40 Eintracht Mahlsdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Lok Stendal +0.43
Eintracht Mahlsdorf +0.37
FC Lok Stendal +1.23
FC Lok Stendal +0.80
Egalitate
FC Lok Stendal +1.60
FC Lok Stendal +0.05
Eintracht Mahlsdorf +0.75
FC Lok Stendal +0.85
Media goluri primite/meci
2.04 2.33 1.75 FC Lok Stendal (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 0.60 1.80 Eintracht Mahlsdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Eintracht Mahlsdorf
Mai bine: Eintracht Mahlsdorf
Mai bine: Eintracht Mahlsdorf
Mai bine: Eintracht Mahlsdorf
Mai bine: Eintracht Mahlsdorf
Mai bine: Eintracht Mahlsdorf
Mai bine: Eintracht Mahlsdorf
Mai bine: Eintracht Mahlsdorf
Mai bine: FC Lok Stendal
Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

FC Lok Stendal
Eintracht Mahlsdorf

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

FC Lok Stendal (General) (Acasă) (Deplasare)
Eintracht Mahlsdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.63 2 1.25 1.2 2 0.4
Goluri primite/meci 2.04 2.33 1.75 1.2 0.6 1.8
Goluri totale/meci 3.67 4.33 3 2.4 2.6 2.2
Rată GG 71% 67% 75% 50% 60% 40%
Rată meciuri fără gol primit 17% 33% 0% 20% 40% 0%
Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Nordost-Nord - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
FC Lok Stendal
Eintracht Mahlsdorf

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

FC Lok Stendal (General) (Acasă) (Deplasare)
Eintracht Mahlsdorf (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Nordost-Nord · NOFV-Nord

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 BAK '07 7 4 3 0 12:6 +6 15 W D W W D
2 Siedenbollentin 7 4 1 2 12:6 +6 13 W W W D L
3 Eintracht Mahlsdorf 7 4 1 2 9:6 +3 13 D W L W W
4 Hertha Zehlendorf 7 4 0 3 12:6 +6 12 L L W W W
5 Lichtenberg 7 4 0 3 10:8 +2 12 W L W W L
6 Anker Wismar 7 4 0 3 11:11 0 12 L L W L W
7 Reinickendorfer Fuchse 7 3 2 2 10:9 +1 11 D W W L W
8 Optik Rathenow 7 3 1 3 8:9 -1 10 W W L W L
9 Hansa Rostock II 7 2 3 2 18:11 +7 9 L D W W D
10 Tennis Borussia 7 2 3 2 7:7 0 9 L W D L W
11 Mecklenburg Schwerin 7 2 3 2 11:12 -1 9 W D L L D
12 Union Klosterfelde 7 2 2 3 7:11 -4 8 L L L W D
13 Makkabi 7 2 2 3 6:14 -8 8 W L D L W
14 FC Lok Stendal 7 2 1 4 11:14 -3 7 W W L L L
15 Sparta Lichtenberg 7 1 2 4 8:14 -6 5 L L W L L
16 Neustrelitz 7 1 0 6 10:18 -8 3 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Eintracht Mahlsdorf 4 4 0 0 8:2 +6 12
2 Siedenbollentin 4 3 0 1 7:1 +6 9
3 Lichtenberg 4 3 0 1 8:5 +3 9
4 BAK '07 4 2 2 0 6:4 +2 8
5 Reinickendorfer Fuchse 4 2 2 0 6:4 +2 8
6 Mecklenburg Schwerin 4 2 1 1 7:6 +1 7
7 Hertha Zehlendorf 3 2 0 1 5:3 +2 6
8 Union Klosterfelde 3 2 0 1 4:4 0 6
9 Tennis Borussia 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sparta Lichtenberg 4 1 1 2 6:9 -3 4
11 Optik Rathenow 4 1 1 2 2:5 -3 4
12 FC Lok Stendal 3 1 0 2 6:7 -1 3
13 Neustrelitz 3 1 0 2 5:7 -2 3
14 Anker Wismar 3 1 0 2 3:6 -3 3
15 Hansa Rostock II 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Makkabi 3 0 2 1 2:9 -7 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Anker Wismar 4 3 0 1 8:5 +3 9
2 Hansa Rostock II 4 2 1 1 14:6 +8 7
3 BAK '07 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Hertha Zehlendorf 4 2 0 2 7:3 +4 6
5 Optik Rathenow 3 2 0 1 6:4 +2 6
6 Makkabi 4 2 0 2 4:5 -1 6
7 Tennis Borussia 4 1 2 1 4:4 0 5
8 Siedenbollentin 3 1 1 1 5:5 0 4
9 FC Lok Stendal 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Reinickendorfer Fuchse 3 1 0 2 4:5 -1 3
11 Lichtenberg 3 1 0 2 2:3 -1 3
12 Mecklenburg Schwerin 3 0 2 1 4:6 -2 2
13 Union Klosterfelde 4 0 2 2 3:7 -4 2
14 Sparta Lichtenberg 3 0 1 2 2:5 -3 1
15 Eintracht Mahlsdorf 3 0 1 2 1:4 -3 1
16 Neustrelitz 4 0 0 4 5:11 -6 0