Parma U20 logosu

Parma U20

İtalya bayrağı İtalya • Campionato Primavera - 1
W W D D W Son form

Sıradaki Maç

Campionato Primavera - 1 •

Parma U20 logosu Parma U20
VS
Stadyum belli değil Maç Önizlemesi

Takım Formu

Son 7 maç

D W W W D D W
Galibiyet 4 57%
Beraberlik 3 43%
Mağlubiyet 0 0%

Önemli Rakamlar

Maç başı atılan gol 2.29
Maç başı yenen gol 1.13
Galibiyet oranı 54%
KG VAR oranı 71%
Gol yememe oranı 29%

Son 7 maç

Maç başı atılan gol 3.25
Maç başı yenen gol 1.25
Galibiyet oranı 75%
KG VAR oranı 75%
Gol yememe oranı 25%

Son 4 iç saha maçı

Maç başı atılan gol 1.33
Maç başı yenen gol 1
Galibiyet oranı 33%
KG VAR oranı 67%
Gol yememe oranı 33%

Son 3 deplasman maçı

Gol Eğilimleri

0.5 üst gol 100%
1.5 üst gol 83%
2.5 üst gol 67%
3.5 üst gol 54%
KG VAR 71%
0.5 üst gol 100%
1.5 üst gol 100%
2.5 üst gol 100%
3.5 üst gol 75%
KG VAR 75%
0.5 üst gol 100%
1.5 üst gol 67%
2.5 üst gol 33%
3.5 üst gol 33%
KG VAR 67%

Puan Durumu

Campionato Primavera - 1

Tüm tabloyu gör
# Takım O G B M A Pu
1 Internazionale U20 6 4 2 0 +10 14
2 Parma U20 6 3 3 0 +6 12
3 Roma U20 6 3 3 0 +4 12
4 Bologna U20 6 4 0 2 +3 12
5 Empoli U20 6 3 3 0 +3 12

Son Maçlar

Yaklaşan Maçlar

İç Saha ve Deplasman Performansı

İç Saha Stadyum belli değil

Oynanan maç
4
Galibiyet oranı
75%
Maç başı atılan gol
3.25
Maç başı yenen gol
1.25
KG VAR oranı
75%
Gol yememe oranı
25%

Deplasman

Oynanan maç
3
Galibiyet oranı
33%
Maç başı atılan gol
1.33
Maç başı yenen gol
1
KG VAR oranı
67%
Gol yememe oranı
33%

Detaylı Takım İstatistikleri

Maç başına

Lehine Aleyhine
Gol 2.29 1.13
Topa sahip olma
Gol 3.25 1.25
Gol 1.33 1

Bu turnuvada korner, kart, ofsayt ve faul verisi tutulmuyor - yalnızca goller gösteriliyor.

Sıradaki Maç Tahminleri

Ek Analizler

  • Gol eğilimi

    Maç başına ortalama 2.3 gol; karşılıklı gol oranı %71.

  • Savunma karnesi

    Maç başına ortalama 1.1 gol yiyor; gol yemediği maç oranı %29.

  • İç saha avantajı

    İç saha galibiyet oranı %75, deplasmanda %33 - belirgin bir iç saha avantajı.