Reinickendorfer Fuchse vs Hansa Rostock II H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Reinickendorfer Fuchse
thuisvorm
D D W W
Oberliga - Nordost-Nord
Wackerplatz
Logo van Hansa Rostock II
uitvorm
W L W W D

AI-wedstrijdinzichten

Reinickendorfer Fuchse
Hansa Rostock II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Reinickendorfer Fuchse (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hansa Rostock II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.07
3.25
0.50
2.95
2.60
3.30
Over 2.5-coëfficiënt
2.86
2.50
3.33
3.50
3.00
4.00
BTS-coëfficiënt
4.29
5.00
3.33
3.95
3.60
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Reinickendorfer Fuchse (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hansa Rostock II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D D W L W
D D W W
L D L
vs
L D W W D
W W D L D
W L W W D
Over 2.5-vorm
U U O O O
U U O O
O U O
vs
O O O O O
U O U O O
O U O O O
BTS-vorm
Y N Y Y Y
Y Y Y Y
Y N Y
vs
Y Y Y Y Y
N N Y Y Y
Y N Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.25 2.50 2.00 Reinickendorfer Fuchse (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.00 3.00 5.00 Hansa Rostock II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hansa Rostock II +1.75
Hansa Rostock II +0.75
Hansa Rostock II +2.75
Hansa Rostock II +1.50
Hansa Rostock II +0.50
Hansa Rostock II +2.50
Hansa Rostock II +2.00
Hansa Rostock II +1.00
Hansa Rostock II +3.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.08 1.50 0.67 Reinickendorfer Fuchse (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.80 2.00 3.60 Hansa Rostock II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hansa Rostock II +1.72
Hansa Rostock II +0.92
Hansa Rostock II +2.52
Hansa Rostock II +1.30
Hansa Rostock II +0.50
Hansa Rostock II +2.10
Hansa Rostock II +2.13
Hansa Rostock II +1.33
Hansa Rostock II +2.93
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.17 1.00 1.33 Reinickendorfer Fuchse (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.20 1.00 1.40 Hansa Rostock II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Reinickendorfer Fuchse beter
Hansa Rostock II beter
Reinickendorfer Fuchse beter
Reinickendorfer Fuchse beter
Gelijk
Reinickendorfer Fuchse beter
Hansa Rostock II beter
Hansa Rostock II beter
Reinickendorfer Fuchse beter
Laatste 7 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Reinickendorfer Fuchse
Hansa Rostock II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Reinickendorfer Fuchse (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hansa Rostock II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.08 1.5 0.67 2.8 2 3.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.17 1 1.33 1.2 1 1.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.25 2.5 2 4 3 5
BTS-percentage 83% 100% 67% 70% 60% 80%
Clean sheet-percentage 17% 0% 33% 20% 40% 0%
Laatste 7 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Nordost-Nord-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Reinickendorfer Fuchse
Hansa Rostock II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Reinickendorfer Fuchse (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hansa Rostock II (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 7 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Nordost-Nord · NOFV-Nord

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 BAK '07 7 4 3 0 12:6 +6 15 W D W W D
2 Siedenbollentin 7 4 1 2 12:6 +6 13 W W W D L
3 Eintracht Mahlsdorf 7 4 1 2 9:6 +3 13 D W L W W
4 Hertha Zehlendorf 7 4 0 3 12:6 +6 12 L L W W W
5 Lichtenberg 7 4 0 3 10:8 +2 12 W L W W L
6 Anker Wismar 7 4 0 3 11:11 0 12 L L W L W
7 Reinickendorfer Fuchse 7 3 2 2 10:9 +1 11 D W W L W
8 Optik Rathenow 7 3 1 3 8:9 -1 10 W W L W L
9 Hansa Rostock II 7 2 3 2 18:11 +7 9 L D W W D
10 Tennis Borussia 7 2 3 2 7:7 0 9 L W D L W
11 Mecklenburg Schwerin 7 2 3 2 11:12 -1 9 W D L L D
12 Union Klosterfelde 7 2 2 3 7:11 -4 8 L L L W D
13 Makkabi 7 2 2 3 6:14 -8 8 W L D L W
14 FC Lok Stendal 7 2 1 4 11:14 -3 7 W W L L L
15 Sparta Lichtenberg 7 1 2 4 8:14 -6 5 L L W L L
16 Neustrelitz 7 1 0 6 10:18 -8 3 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Eintracht Mahlsdorf 4 4 0 0 8:2 +6 12
2 Siedenbollentin 4 3 0 1 7:1 +6 9
3 Lichtenberg 4 3 0 1 8:5 +3 9
4 BAK '07 4 2 2 0 6:4 +2 8
5 Reinickendorfer Fuchse 4 2 2 0 6:4 +2 8
6 Mecklenburg Schwerin 4 2 1 1 7:6 +1 7
7 Hertha Zehlendorf 3 2 0 1 5:3 +2 6
8 Union Klosterfelde 3 2 0 1 4:4 0 6
9 Tennis Borussia 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sparta Lichtenberg 4 1 1 2 6:9 -3 4
11 Optik Rathenow 4 1 1 2 2:5 -3 4
12 FC Lok Stendal 3 1 0 2 6:7 -1 3
13 Neustrelitz 3 1 0 2 5:7 -2 3
14 Anker Wismar 3 1 0 2 3:6 -3 3
15 Hansa Rostock II 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Makkabi 3 0 2 1 2:9 -7 2
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Anker Wismar 4 3 0 1 8:5 +3 9
2 Hansa Rostock II 4 2 1 1 14:6 +8 7
3 BAK '07 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Hertha Zehlendorf 4 2 0 2 7:3 +4 6
5 Optik Rathenow 3 2 0 1 6:4 +2 6
6 Makkabi 4 2 0 2 4:5 -1 6
7 Tennis Borussia 4 1 2 1 4:4 0 5
8 Siedenbollentin 3 1 1 1 5:5 0 4
9 FC Lok Stendal 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Reinickendorfer Fuchse 3 1 0 2 4:5 -1 3
11 Lichtenberg 3 1 0 2 2:3 -1 3
12 Mecklenburg Schwerin 3 0 2 1 4:6 -2 2
13 Union Klosterfelde 4 0 2 2 3:7 -4 2
14 Sparta Lichtenberg 3 0 1 2 2:5 -3 1
15 Eintracht Mahlsdorf 3 0 1 2 1:4 -3 1
16 Neustrelitz 4 0 0 4 5:11 -6 0