Reinickendorfer Fuchse vs Hansa Rostock II: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Reinickendorfer Fuchse
formă acasă
D D W W
Oberliga - Nordost-Nord
Wackerplatz
Sigla Hansa Rostock II
formă în deplasare
W L W W D

Analiza AI a meciului

Reinickendorfer Fuchse
Hansa Rostock II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Reinickendorfer Fuchse (General) (Acasă) (Deplasare)
Hansa Rostock II (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.07
3.25
0.50
2.95
2.60
3.30
Coeficient Peste 2.5
2.86
2.50
3.33
3.50
3.00
4.00
Coeficient GG
4.29
5.00
3.33
3.95
3.60
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Reinickendorfer Fuchse (General) (Acasă) (Deplasare)
Hansa Rostock II (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D D W L W
D D W W
L D L
vs
L D W W D
W W D L D
W L W W D
Formă Peste 2.5
U U O O O
U U O O
O U O
vs
O O O O O
U O U O O
O U O O O
Formă GG
Y N Y Y Y
Y Y Y Y
Y N Y
vs
Y Y Y Y Y
N N Y Y Y
Y N Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.25 2.50 2.00 Reinickendorfer Fuchse (General) (Acasă) (Deplasare)
4.00 3.00 5.00 Hansa Rostock II (General) (Acasă) (Deplasare)
Hansa Rostock II +1.75
Hansa Rostock II +0.75
Hansa Rostock II +2.75
Hansa Rostock II +1.50
Hansa Rostock II +0.50
Hansa Rostock II +2.50
Hansa Rostock II +2.00
Hansa Rostock II +1.00
Hansa Rostock II +3.00
Media goluri marcate/meci
1.08 1.50 0.67 Reinickendorfer Fuchse (General) (Acasă) (Deplasare)
2.80 2.00 3.60 Hansa Rostock II (General) (Acasă) (Deplasare)
Hansa Rostock II +1.72
Hansa Rostock II +0.92
Hansa Rostock II +2.52
Hansa Rostock II +1.30
Hansa Rostock II +0.50
Hansa Rostock II +2.10
Hansa Rostock II +2.13
Hansa Rostock II +1.33
Hansa Rostock II +2.93
Media goluri primite/meci
1.17 1.00 1.33 Reinickendorfer Fuchse (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 1.00 1.40 Hansa Rostock II (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Reinickendorfer Fuchse
Mai bine: Hansa Rostock II
Mai bine: Reinickendorfer Fuchse
Mai bine: Reinickendorfer Fuchse
Egalitate
Mai bine: Reinickendorfer Fuchse
Mai bine: Hansa Rostock II
Mai bine: Hansa Rostock II
Mai bine: Reinickendorfer Fuchse
Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Reinickendorfer Fuchse
Hansa Rostock II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Reinickendorfer Fuchse (General) (Acasă) (Deplasare)
Hansa Rostock II (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.08 1.5 0.67 2.8 2 3.6
Goluri primite/meci 1.17 1 1.33 1.2 1 1.4
Goluri totale/meci 2.25 2.5 2 4 3 5
Rată GG 83% 100% 67% 70% 60% 80%
Rată meciuri fără gol primit 17% 0% 33% 20% 40% 0%
Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Nordost-Nord - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Reinickendorfer Fuchse
Hansa Rostock II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Reinickendorfer Fuchse (General) (Acasă) (Deplasare)
Hansa Rostock II (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Nordost-Nord · NOFV-Nord

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 BAK '07 7 4 3 0 12:6 +6 15 W D W W D
2 Siedenbollentin 7 4 1 2 12:6 +6 13 W W W D L
3 Eintracht Mahlsdorf 7 4 1 2 9:6 +3 13 D W L W W
4 Hertha Zehlendorf 7 4 0 3 12:6 +6 12 L L W W W
5 Lichtenberg 7 4 0 3 10:8 +2 12 W L W W L
6 Anker Wismar 7 4 0 3 11:11 0 12 L L W L W
7 Reinickendorfer Fuchse 7 3 2 2 10:9 +1 11 D W W L W
8 Optik Rathenow 7 3 1 3 8:9 -1 10 W W L W L
9 Hansa Rostock II 7 2 3 2 18:11 +7 9 L D W W D
10 Tennis Borussia 7 2 3 2 7:7 0 9 L W D L W
11 Mecklenburg Schwerin 7 2 3 2 11:12 -1 9 W D L L D
12 Union Klosterfelde 7 2 2 3 7:11 -4 8 L L L W D
13 Makkabi 7 2 2 3 6:14 -8 8 W L D L W
14 FC Lok Stendal 7 2 1 4 11:14 -3 7 W W L L L
15 Sparta Lichtenberg 7 1 2 4 8:14 -6 5 L L W L L
16 Neustrelitz 7 1 0 6 10:18 -8 3 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Eintracht Mahlsdorf 4 4 0 0 8:2 +6 12
2 Siedenbollentin 4 3 0 1 7:1 +6 9
3 Lichtenberg 4 3 0 1 8:5 +3 9
4 BAK '07 4 2 2 0 6:4 +2 8
5 Reinickendorfer Fuchse 4 2 2 0 6:4 +2 8
6 Mecklenburg Schwerin 4 2 1 1 7:6 +1 7
7 Hertha Zehlendorf 3 2 0 1 5:3 +2 6
8 Union Klosterfelde 3 2 0 1 4:4 0 6
9 Tennis Borussia 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sparta Lichtenberg 4 1 1 2 6:9 -3 4
11 Optik Rathenow 4 1 1 2 2:5 -3 4
12 FC Lok Stendal 3 1 0 2 6:7 -1 3
13 Neustrelitz 3 1 0 2 5:7 -2 3
14 Anker Wismar 3 1 0 2 3:6 -3 3
15 Hansa Rostock II 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Makkabi 3 0 2 1 2:9 -7 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Anker Wismar 4 3 0 1 8:5 +3 9
2 Hansa Rostock II 4 2 1 1 14:6 +8 7
3 BAK '07 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Hertha Zehlendorf 4 2 0 2 7:3 +4 6
5 Optik Rathenow 3 2 0 1 6:4 +2 6
6 Makkabi 4 2 0 2 4:5 -1 6
7 Tennis Borussia 4 1 2 1 4:4 0 5
8 Siedenbollentin 3 1 1 1 5:5 0 4
9 FC Lok Stendal 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Reinickendorfer Fuchse 3 1 0 2 4:5 -1 3
11 Lichtenberg 3 1 0 2 2:3 -1 3
12 Mecklenburg Schwerin 3 0 2 1 4:6 -2 2
13 Union Klosterfelde 4 0 2 2 3:7 -4 2
14 Sparta Lichtenberg 3 0 1 2 2:5 -3 1
15 Eintracht Mahlsdorf 3 0 1 2 1:4 -3 1
16 Neustrelitz 4 0 0 4 5:11 -6 0