Odorheiu Secuiesc vs USV Iaşi H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Odorheiu Secuiesc
Odorheiu Secuiesc
thuisvorm
D W D W L
Liga III - Serie 1
Stadionul Municipal
Logo van USV Iaşi
USV Iaşi
uitvorm
D L D W L

AI-wedstrijdinzichten

Odorheiu Secuiesc
USV Iaşi

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Odorheiu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.75
2.60
2.90
2.80
4.00
1.60
Over 2.5-coëfficiënt
2.00
3.00
1.00
3.00
2.00
4.00
BTS-coëfficiënt
4.30
4.30
4.30
3.45
2.90
4.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Odorheiu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W D L W
D W D W L
W D D D W
vs
W W W L L
W W W W L
D L D W L
Over 2.5-vorm
U U U O O
O O U U O
U U U U O
vs
O O U O U
O U O U U
O O U O O
BTS-vorm
Y N Y Y Y
Y Y Y N Y
N Y Y Y Y
vs
Y Y N Y N
Y N Y N N
Y Y N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.30 4.00 2.60 Odorheiu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.70 2.00 3.40 USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Odorheiu Secuiesc +0.60
Odorheiu Secuiesc +1.30
USV Iaşi +0.10
Odorheiu Secuiesc +1.30
Odorheiu Secuiesc +2.00
Odorheiu Secuiesc +0.60
USV Iaşi +0.10
Odorheiu Secuiesc +0.60
USV Iaşi +0.80
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.00 2.40 1.60 Odorheiu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 1.40 1.20 USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Odorheiu Secuiesc +0.70
Odorheiu Secuiesc +0.60
Odorheiu Secuiesc +0.80
Odorheiu Secuiesc +1.10
Odorheiu Secuiesc +1.00
Odorheiu Secuiesc +1.20
Odorheiu Secuiesc +0.30
Odorheiu Secuiesc +0.20
Odorheiu Secuiesc +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.30 1.60 1.00 Odorheiu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 0.60 2.20 USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Odorheiu Secuiesc beter
USV Iaşi beter
Odorheiu Secuiesc beter
USV Iaşi beter
USV Iaşi beter
Odorheiu Secuiesc beter
Odorheiu Secuiesc beter
USV Iaşi beter
Odorheiu Secuiesc beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Odorheiu Secuiesc
USV Iaşi

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Odorheiu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2 2.4 1.6 1.3 1.4 1.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.3 1.6 1 1.4 0.6 2.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.3 4 2.6 2.7 2 3.4
BTS-percentage 80% 80% 80% 60% 40% 80%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 30% 40% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 1-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Odorheiu Secuiesc
  • W U Viitorul Onesti 4-2
  • L T Târgu Secuiesc 1-3
  • D U Paşcani 1-1
  • W T Aerostar Bacau 2-0
  • D U Ceahlăul Piatra Neamţ 1-1
  • D U Bradul Putna 1-1
  • D T CSM FC Vaslui 1-1
  • W U Gheorgheni 1-0
  • W T Aerostar Bacau 6-2
  • D U USV Iaşi 1-1
USV Iaşi
  • L T Bradul Putna 0-1
  • L U CSM FC Vaslui 1-2
  • W T Gheorgheni 2-0
  • W U CSM Adjud 2-1
  • W T FC Bacău II 2-1
  • W T Ceahlăul Piatra Neamţ 1-0
  • D U Viitorul Onesti 0-0
  • W T Târgu Secuiesc 2-1
  • L U Bucovina Rădăuţi 1-6
  • D T Odorheiu Secuiesc 1-1
  • L vs Târgu Secuiesc 1-3
  • W vs Aerostar Bacau 2-0
  • D vs CSM FC Vaslui 1-1
  • W vs Aerostar Bacau 6-2
  • D vs Bucovina Rădăuţi 2-2
  • L vs CSM FC Vaslui 1-2
  • W vs CSM Adjud 2-1
  • D vs Viitorul Onesti 0-0
  • L vs Bucovina Rădăuţi 1-6
  • D vs CSM FC Vaslui 2-2

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Odorheiu Secuiesc
USV Iaşi

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Odorheiu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 1 · Group 1

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 CSM FC Vaslui 8 7 1 0 21:9 +12 22 W W W W W
2 CSM Adjud 8 5 2 1 19:8 +11 17 W D W L W
3 USV Iaşi 8 5 1 2 10:6 +4 16 L L W W W
4 Târgu Secuiesc 8 4 2 2 19:13 +6 14 W W W L W
5 Bradul Putna 8 4 1 3 19:13 +6 13 W W L W L
6 Odorheiu Secuiesc 8 3 4 1 12:9 +3 13 W L D W D
7 Aerostar Bacau 8 4 0 4 13:11 +2 12 L W W L W
8 FC Bacău II 8 3 2 3 11:17 -6 11 L D L W L
9 Gheorgheni 8 2 1 5 11:16 -5 7 L D L W L
10 Viitorul Onesti 8 1 1 6 12:16 -4 4 L L L L L
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 8 0 3 5 3:17 -14 3 D D L L D
12 Paşcani 8 0 2 6 8:23 -15 2 D L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM FC Vaslui 4 4 0 0 11:4 +7 12
2 USV Iaşi 5 4 0 1 7:3 +4 12
3 Târgu Secuiesc 4 3 1 0 12:5 +7 10
4 Aerostar Bacau 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 FC Bacău II 5 3 0 2 7:12 -5 9
6 CSM Adjud 5 2 2 1 9:6 +3 8
7 Bradul Putna 3 2 1 0 10:4 +6 7
8 Gheorgheni 4 2 1 1 7:4 +3 7
9 Viitorul Onesti 5 1 1 3 9:9 0 4
10 Odorheiu Secuiesc 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 2 2 2:9 -7 2
12 Paşcani 3 0 1 2 3:5 -2 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM FC Vaslui 4 3 1 0 10:5 +5 10
2 CSM Adjud 3 3 0 0 10:2 +8 9
3 Odorheiu Secuiesc 5 2 3 0 8:5 +3 9
4 Bradul Putna 5 2 0 3 9:9 0 6
5 USV Iaşi 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Târgu Secuiesc 4 1 1 2 7:8 -1 4
7 Aerostar Bacau 5 1 0 4 3:9 -6 3
8 FC Bacău II 3 0 2 1 4:5 -1 2
9 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 1 3 1:8 -7 1
10 Paşcani 5 0 1 4 5:18 -13 1
11 Viitorul Onesti 3 0 0 3 3:7 -4 0
12 Gheorgheni 4 0 0 4 4:12 -8 0