Cetate Deva vs Unirea Alba Iulia H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Cetate Deva
Cetate Deva
thuisvorm
W L W
Liga III - Serie 7
Stadionul Cetate I
Logo van Unirea Alba Iulia
Unirea Alba Iulia
uitvorm
W D L D W

AI-wedstrijdinzichten

Cetate Deva
Unirea Alba Iulia

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Cetate Deva (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Alba Iulia (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.06
3.33
2.90
3.45
4.30
2.60
Over 2.5-coëfficiënt
3.13
5.00
2.00
2.50
2.00
3.00
BTS-coëfficiënt
3.50
3.83
3.30
1.90
1.20
2.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Cetate Deva (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Alba Iulia (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L D W W
W L W
W D D D W
vs
D W W W W
W D W W W
W D L D W
Over 2.5-vorm
U O O O U
O O O
O U U O U
vs
O O O O U
U U O O U
U U O O O
BTS-vorm
N N Y Y N
Y N Y
Y Y N Y N
vs
Y N N N N
N N N N N
N N Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.07 4.33 3.80 Cetate Deva (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.80 3.20 2.40 Unirea Alba Iulia (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cetate Deva +1.27
Cetate Deva +0.87
Cetate Deva +1.67
Cetate Deva +1.53
Cetate Deva +1.13
Cetate Deva +1.93
Cetate Deva +1.00
Cetate Deva +0.60
Cetate Deva +1.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.53 2.67 2.40 Cetate Deva (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.40 3.20 1.60 Unirea Alba Iulia (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cetate Deva +0.13
Unirea Alba Iulia +0.67
Cetate Deva +0.93
Cetate Deva +0.27
Unirea Alba Iulia +0.53
Cetate Deva +1.07
Gelijk
Unirea Alba Iulia +0.80
Cetate Deva +0.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.53 1.67 1.40 Cetate Deva (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.40 0.00 0.80 Unirea Alba Iulia (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Alba Iulia beter
Unirea Alba Iulia beter
Unirea Alba Iulia beter
Unirea Alba Iulia beter
Unirea Alba Iulia beter
Unirea Alba Iulia beter
Unirea Alba Iulia beter
Unirea Alba Iulia beter
Unirea Alba Iulia beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Cetate Deva
Unirea Alba Iulia

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Cetate Deva (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Alba Iulia (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.53 2.67 2.4 2.4 3.2 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.53 1.67 1.4 0.4 0 0.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 4.07 4.33 3.8 2.8 3.2 2.4
BTS-percentage 63% 67% 60% 20% 0% 40%
Clean sheet-percentage 20% 0% 40% 80% 100% 60%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 7-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Cetate Deva
  • W U Metalurgistul Cugir 2-0
  • W T Ghiroda şi Giarmata Vii 5-1
  • D U CIL Blaj 5-5
  • L T Unirea Sântana 0-3
  • D U Universitatea Alba Iulia 0-0
  • W T Progresul Pecica 3-1
  • D U Timişul Şag 1-1
  • W U Poli Timisoara 2 4-1
Unirea Alba Iulia
  • W T Poli Timisoara 2 2-0
  • W U Viitorul Arad 4-0
  • W T Nera Bogodinţi 10-0
  • W T Timişul Şag 3-0
  • D U Metalurgistul Cugir 2-2
  • D T Ghiroda şi Giarmata Vii 0-0
  • L U CIL Blaj 1-2
  • W T Unirea Sântana 1-0
  • W T Ghiroda şi Giarmata Vii 2-1
  • D U FC Politehnica Timisoara 0-0
  • W vs Ghiroda şi Giarmata Vii 5-1
  • L vs Unirea Sântana 0-3
  • W vs Progresul Pecica 3-1
  • W vs Viitorul Arad 4-0
  • D vs Metalurgistul Cugir 2-2
  • L vs CIL Blaj 1-2
  • D vs FC Politehnica Timisoara 0-0
  • W vs Unirea Sântana 1-0

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Cetate Deva
Unirea Alba Iulia

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Cetate Deva (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Alba Iulia (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 7 · Group 7

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Unirea Alba Iulia 8 5 2 1 23:4 +19 17 W W W W D
2 CIL Blaj 8 5 2 1 19:13 +6 17 D L D W W
3 Timişul Şag 8 5 2 1 10:5 +5 17 W D W L W
4 Unirea Sântana 8 5 0 3 15:6 +9 15 L W W W W
5 Cetate Deva 8 4 3 1 20:12 +8 15 W W D L D
6 Ghiroda şi Giarmata Vii 8 3 3 2 13:12 +1 12 W L W D W
7 Viitorul Arad 8 3 3 2 12:12 0 12 W L W D L
8 Progresul Pecica 8 3 1 4 15:18 -3 10 L W L W L
9 Metalurgistul Cugir 8 1 3 4 10:14 -4 6 L D L W D
10 Universitatea Alba Iulia 8 0 4 4 6:15 -9 4 D L L L D
11 Poli Timisoara 2 8 1 1 6 9:21 -12 4 L D L L L
12 Nera Bogodinţi 8 0 2 6 3:23 -20 2 L D L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Unirea Alba Iulia 5 4 1 0 16:0 +16 13
2 Ghiroda şi Giarmata Vii 5 3 1 1 11:6 +5 10
3 Timişul Şag 4 3 1 0 7:2 +5 10
4 Progresul Pecica 3 3 0 0 13:3 +10 9
5 Unirea Sântana 3 3 0 0 10:2 +8 9
6 CIL Blaj 4 2 2 0 12:9 +3 8
7 Cetate Deva 3 2 0 1 8:5 +3 6
8 Viitorul Arad 4 1 2 1 2:5 -3 5
9 Poli Timisoara 2 4 1 1 2 6:9 -3 4
10 Universitatea Alba Iulia 3 0 2 1 2:3 -1 2
11 Nera Bogodinţi 5 0 2 3 2:9 -7 2
12 Metalurgistul Cugir 5 0 1 4 3:10 -7 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Cetate Deva 5 2 3 0 12:7 +5 9
2 CIL Blaj 4 3 0 1 7:4 +3 9
3 Viitorul Arad 4 2 1 1 10:7 +3 7
4 Timişul Şag 4 2 1 1 3:3 0 7
5 Unirea Sântana 5 2 0 3 5:4 +1 6
6 Metalurgistul Cugir 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Unirea Alba Iulia 3 1 1 1 7:4 +3 4
8 Ghiroda şi Giarmata Vii 3 0 2 1 2:6 -4 2
9 Universitatea Alba Iulia 5 0 2 3 4:12 -8 2
10 Progresul Pecica 5 0 1 4 2:15 -13 1
11 Poli Timisoara 2 4 0 0 4 3:12 -9 0
12 Nera Bogodinţi 3 0 0 3 1:14 -13 0