Yarud Mariupol' vs Inhulets H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Yarud Mariupol'
Yarud Mariupol'
thuisvorm
L W D W D
Persha Liga
Stadion SKIF
Logo van Inhulets
Inhulets
uitvorm
D L W D L

AI-wedstrijdinzichten

Yarud Mariupol'
Inhulets

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Yarud Mariupol' (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Inhulets (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.95
2.60
3.30
2.30
3.00
1.60
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
3.00
2.00
3.00
3.00
3.00
BTS-coëfficiënt
3.45
3.30
3.60
3.10
3.60
2.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Yarud Mariupol' (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Inhulets (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W D D W
L W D W D
L W W D W
vs
D W W L L
W L W W L
D L W D L
Over 2.5-vorm
U O U U O
O O U O U
U O U U O
vs
U U O U U
O O U O U
O O O U U
BTS-vorm
N Y Y N Y
N Y Y Y N
N Y N Y Y
vs
N N Y N N
Y Y N Y N
Y N Y N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.50 2.40 2.60 Yarud Mariupol' (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.20 2.20 2.20 Inhulets (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Yarud Mariupol' +0.30
Yarud Mariupol' +0.30
Yarud Mariupol' +0.30
Yarud Mariupol' +0.20
Yarud Mariupol' +0.20
Yarud Mariupol' +0.20
Yarud Mariupol' +0.40
Yarud Mariupol' +0.40
Yarud Mariupol' +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.40 1.20 1.60 Yarud Mariupol' (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 1.20 0.80 Inhulets (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Yarud Mariupol' +0.40
Yarud Mariupol' +0.20
Yarud Mariupol' +0.60
Yarud Mariupol' +0.20
Gelijk
Yarud Mariupol' +0.40
Yarud Mariupol' +0.60
Yarud Mariupol' +0.40
Yarud Mariupol' +0.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.10 1.20 1.00 Yarud Mariupol' (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.20 1.00 1.40 Inhulets (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Yarud Mariupol' beter
Inhulets beter
Yarud Mariupol' beter
Gelijk
Inhulets beter
Yarud Mariupol' beter
Yarud Mariupol' beter
Gelijk
Yarud Mariupol' beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Yarud Mariupol'
Inhulets

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Yarud Mariupol' (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Inhulets (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.4 1.2 1.6 1 1.2 0.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.1 1.2 1 1.2 1 1.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.5 2.4 2.6 2.2 2.2 2.2
BTS-percentage 60% 60% 60% 50% 60% 40%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 20% 20% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Persha Liga-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Yarud Mariupol'
  • W U UCSA 2-1
  • D T Nyva Ternopil 0-0
  • D U Oleksandria 1-1
  • W T Polissya II 2-1
  • W U Probiy Horodenka 2-0
  • D T Kulykiv 1-1
  • W U Lokomotiv Kyiv 3-1
  • W T Kolos Kovalivka II 3-1
  • L T SK Poltava 0-3
  • L U Ahrobiznes Volochysk 0-2
Inhulets
  • L T Ahrobiznes Volochysk 0-1
  • L U Viktoriya Mykolaivka 0-1
  • W T Prykarpattia 2-1
  • W T Metal Kharkiv 1-0
  • D U SK Poltava 0-0
  • W U UCSA 2-1
  • L T Nyva Ternopil 1-2
  • L U Oleksandria 0-3
  • W T Polissya II 2-1
  • D U Probiy Horodenka 2-2
  • D vs Nyva Ternopil 0-0
  • W vs Polissya II 2-1
  • D vs Kulykiv 1-1
  • W vs Kolos Kovalivka II 3-1
  • L vs SK Poltava 0-3
  • L vs Viktoriya Mykolaivka 0-1
  • D vs SK Poltava 0-0
  • W vs UCSA 2-1
  • L vs Oleksandria 0-3
  • D vs Probiy Horodenka 2-2

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Yarud Mariupol'
Inhulets

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Yarud Mariupol' (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Inhulets (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Persha Liga

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Viktoriya Mykolaivka 11 6 3 2 14:8 +6 21 D W D L L
2 Kulykiv 11 6 2 3 24:13 +11 20 W L W L W
3 Ahrobiznes Volochysk 11 6 2 3 18:14 +4 20 W W D W L
4 Oleksandria 11 5 4 2 16:10 +6 19 L W D L W
5 SK Poltava 11 5 3 3 18:10 +8 18 L W L W L
6 Yarud Mariupol' 11 5 3 3 14:12 +2 18 W D D W W
7 Lokomotiv Kyiv 11 4 4 3 15:13 +2 16 W D W W W
8 Prykarpattia 11 4 3 4 12:10 +2 15 L D L W W
9 Metal Kharkiv 11 4 3 4 13:13 0 15 D D W L L
10 Nyva Ternopil 11 3 5 3 12:10 +2 14 W D D W L
11 Inhulets 10 4 2 4 10:12 -2 14 L L W W D
12 Kolos Kovalivka II 11 4 0 7 12:20 -8 12 L L W W L
13 Chernihiv 10 2 4 4 11:14 -3 10 W L L L W
14 UCSA 11 2 4 5 15:19 -4 10 L L D L W
15 Probiy Horodenka 11 2 2 7 11:29 -18 8 W W L L L
16 Polissya II 11 1 4 6 16:24 -8 7 L D L L W
  • Promotion
  • Promotion Play-offs
  • Relegation Playoffs
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Kulykiv 6 5 0 1 17:6 +11 15
2 Ahrobiznes Volochysk 6 4 1 1 12:5 +7 13
3 Metal Kharkiv 6 3 2 1 11:7 +4 11
4 Oleksandria 6 3 2 1 8:5 +3 11
5 Viktoriya Mykolaivka 5 3 1 1 7:5 +2 10
6 SK Poltava 5 2 3 0 7:3 +4 9
7 Prykarpattia 6 2 3 1 6:3 +3 9
8 Inhulets 5 3 0 2 6:5 +1 9
9 Kolos Kovalivka II 6 3 0 3 7:7 0 9
10 UCSA 6 2 2 2 10:10 0 8
11 Lokomotiv Kyiv 6 2 2 2 8:9 -1 8
12 Yarud Mariupol' 6 2 2 2 6:7 -1 8
13 Chernihiv 3 1 2 0 4:3 +1 5
14 Probiy Horodenka 6 1 2 3 6:12 -6 5
15 Nyva Ternopil 3 1 1 1 4:3 +1 4
16 Polissya II 6 1 1 4 8:14 -6 4
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Viktoriya Mykolaivka 6 3 2 1 7:3 +4 11
2 Yarud Mariupol' 5 3 1 1 8:5 +3 10
3 Nyva Ternopil 8 2 4 2 8:7 +1 10
4 SK Poltava 6 3 0 3 11:7 +4 9
5 Oleksandria 5 2 2 1 8:5 +3 8
6 Lokomotiv Kyiv 5 2 2 1 7:4 +3 8
7 Ahrobiznes Volochysk 5 2 1 2 6:9 -3 7
8 Prykarpattia 5 2 0 3 6:7 -1 6
9 Kulykiv 5 1 2 2 7:7 0 5
10 Inhulets 5 1 2 2 4:7 -3 5
11 Chernihiv 7 1 2 4 7:11 -4 5
12 Metal Kharkiv 5 1 1 3 2:6 -4 4
13 Polissya II 5 0 3 2 8:10 -2 3
14 Kolos Kovalivka II 5 1 0 4 5:13 -8 3
15 Probiy Horodenka 5 1 0 4 5:17 -12 3
16 UCSA 5 0 2 3 5:9 -4 2

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.