Logo drużyny Parma U20

Parma U20

Flaga: Włochy Włochy • Campionato Primavera - 1
W W D D W Ostatnia forma

Następny mecz

Campionato Primavera - 1 •

Logo drużyny Parma U20 Parma U20
VS
Stadion do potwierdzenia Zapowiedź meczu

Forma drużyny

Ostatnich 7 meczów

D W W W D D W
Zwycięstwa 4 57%
Remisy 3 43%
Porażki 0 0%

Kluczowe liczby

Gole strzelone/mecz 2.29
Gole stracone/mecz 1.13
Wskaźnik zwycięstw 54%
Wskaźnik GG 71%
Wskaźnik czystego konta 29%

Ostatnich 7 meczów

Gole strzelone/mecz 3.25
Gole stracone/mecz 1.25
Wskaźnik zwycięstw 75%
Wskaźnik GG 75%
Wskaźnik czystego konta 25%

Ostatnie 4 mecze u siebie

Gole strzelone/mecz 1.33
Gole stracone/mecz 1
Wskaźnik zwycięstw 33%
Wskaźnik GG 67%
Wskaźnik czystego konta 33%

Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Trendy bramkowe

Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 83%
Powyżej 2.5 gola 67%
Powyżej 3.5 gola 54%
Obie strzelą 71%
Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 100%
Powyżej 2.5 gola 100%
Powyżej 3.5 gola 75%
Obie strzelą 75%
Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 67%
Powyżej 2.5 gola 33%
Powyżej 3.5 gola 33%
Obie strzelą 67%

Tabela ligowa

Campionato Primavera - 1

Zobacz pełną tabelę
# Klub R W R P Rb Pkt
1 Internazionale U20 6 4 2 0 +10 14
2 Parma U20 6 3 3 0 +6 12
3 Roma U20 6 3 3 0 +4 12
4 Bologna U20 6 4 0 2 +3 12
5 Empoli U20 6 3 3 0 +3 12

Ostatnie mecze

Nadchodzące mecze

U siebie vs na wyjeździe

Dom Stadion do potwierdzenia

Rozegrane mecze
4
Wskaźnik zwycięstw
75%
Gole strzelone/mecz
3.25
Gole stracone/mecz
1.25
Wskaźnik GG
75%
Wskaźnik czystego konta
25%

Wyjazd

Rozegrane mecze
3
Wskaźnik zwycięstw
33%
Gole strzelone/mecz
1.33
Gole stracone/mecz
1
Wskaźnik GG
67%
Wskaźnik czystego konta
33%

Szczegółowe statystyki drużyn

Na mecz

Za Przeciw
Gole 2.29 1.13
Posiadanie piłki
Gole 3.25 1.25
Gole 1.33 1

W tych rozgrywkach nie rejestrujemy rzutów rożnych, kartek, spalonych ani fauli - tylko gole.

Prognozy na kolejne mecze

Dodatkowe analizy

  • Skuteczność w ataku

    Średnio 2.3 gola na mecz, a obie drużyny strzelały w 71% meczów.

  • Gra w obronie

    Traci średnio 1.1 gola na mecz i zachowuje czyste konto w 29% meczów.

  • Atut własnego boiska

    Wygrywa 75% meczów u siebie wobec 33% na wyjeździe - wyraźny atut własnego boiska.