Logo van Parma U20

Parma U20

Vlag van Italië Italië • Campionato Primavera - 1
W W D D W Recente vorm

Volgende wedstrijd

Campionato Primavera - 1 •

Logo van Parma U20 Parma U20
VS
Stadion nog onbekend Wedstrijdvoorbeschouwing

Teamvorm

Laatste 7 wedstrijden

D W W W D D W
Gewonnen 4 57%
Gelijk 3 43%
Verloren 0 0%

Kerncijfers

Doelpunten voor/wedstrijd 2.29
Doelpunten tegen/wedstrijd 1.13
Winstpercentage 54%
BTS-percentage 71%
Clean sheet-percentage 29%

Laatste 7 wedstrijden

Doelpunten voor/wedstrijd 3.25
Doelpunten tegen/wedstrijd 1.25
Winstpercentage 75%
BTS-percentage 75%
Clean sheet-percentage 25%

Laatste 4 thuiswedstrijden

Doelpunten voor/wedstrijd 1.33
Doelpunten tegen/wedstrijd 1
Winstpercentage 33%
BTS-percentage 67%
Clean sheet-percentage 33%

Laatste 3 uitwedstrijden

Doelpuntentrends

Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 83%
Meer dan 2.5 doelpunten 67%
Meer dan 3.5 doelpunten 54%
BTS 71%
Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 100%
Meer dan 2.5 doelpunten 100%
Meer dan 3.5 doelpunten 75%
BTS 75%
Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 67%
Meer dan 2.5 doelpunten 33%
Meer dan 3.5 doelpunten 33%
BTS 67%

Stand

Campionato Primavera - 1

Volledige stand bekijken
# Club G G G V D Ptn
1 Internazionale U20 6 4 2 0 +10 14
2 Parma U20 6 3 3 0 +6 12
3 Roma U20 6 3 3 0 +4 12
4 Bologna U20 6 4 0 2 +3 12
5 Empoli U20 6 3 3 0 +3 12

Recente wedstrijden

Komende wedstrijden

Thuis vs uit

Thuis Stadion nog onbekend

Gespeelde wedstrijden
4
Winstpercentage
75%
Doelpunten voor/wedstrijd
3.25
Doelpunten tegen/wedstrijd
1.25
BTS-percentage
75%
Clean sheet-percentage
25%

Uit

Gespeelde wedstrijden
3
Winstpercentage
33%
Doelpunten voor/wedstrijd
1.33
Doelpunten tegen/wedstrijd
1
BTS-percentage
67%
Clean sheet-percentage
33%

Gedetailleerde teamstatistieken

Per wedstrijd

Voor Tegen
Doelpunten 2.29 1.13
Balbezit
Doelpunten 3.25 1.25
Doelpunten 1.33 1

Corners, kaarten, buitenspel en overtredingen worden voor deze competitie niet bijgehouden - alleen doelpunten.

Voorspellingen komende wedstrijden

Extra inzichten

  • Scoringspatroon

    Gemiddeld 2.3 doelpunten per wedstrijd, en in 71% van de wedstrijden scoorden beide teams.

  • Verdediging

    Krijgt gemiddeld 1.1 doelpunten per wedstrijd tegen en houdt in 29% van de wedstrijden de nul.

  • Thuisvoordeel

    Wint 75% van de thuiswedstrijden tegen 33% uit - een duidelijk thuisvoordeel.