-
Bahia
Sao Paulo
3.30 0.303.00 1.002.60 2.90Bahia Sao Paulo Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Remo
Botafogo
0.60 0.302.00 2.004.30 2.20Remo Botafogo Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Atletico-MG
Cruzeiro
4.30 2.002.00 5.003.60 5.00Atletico-MG Cruzeiro Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Coritiba
Vitoria
2.60 0.604.00 3.005.00 4.30Coritiba Vitoria Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Vasco DA Gama
Flamengo
3.30 3.304.00 4.002.60 3.60Vasco DA Gama Flamengo Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule
AI Tipster Premium
Odblokuj dostęp premium
Wszystkie typy i pełne statystyki każdego meczu, a nie tylko podgląd.
- Wszystkie nadchodzące typy Każdy typ, a nie tylko kilka pierwszych
- Statystyki gry Rzuty rożne, kartki, spalone i faule każdej drużyny
- Statystyki Powyżej/Poniżej Odsetek goli od 0.5 do 4.5, strzelonych i straconych
- Nielimitowane alerty na żywo Otrzymuj pełne szczegóły meczu w każdym alercie na żywo, a nie tylko 3 dziennie
- Każda nowa funkcja Nowe statystyki i narzędzia, gdy tylko się pojawią
Subskrybuj
- Bezpieczna płatność
- Rezygnacja w dowolnym momencie
-
Nashville SC
Philadelphia Union
5.00 4.304.00 4.002.20 4.30Nashville SC Philadelphia Union Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
FC Dallas
Columbus Crew
4.30 2.002.00 3.002.60 3.60FC Dallas Columbus Crew Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Chicago Fire
Orlando City SC
2.30 1.604.00 5.005.00 5.00Chicago Fire Orlando City SC Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Minnesota United FC
Sporting Kansas City
1.60 1.005.00 4.005.00 3.60Minnesota United FC Sporting Kansas City Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Austin
Real Salt Lake
0.90 1.003.00 3.005.00 3.60Austin Real Salt Lake Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
St. Louis City
Portland Timbers
3.60 0.604.00 3.004.00 4.30St. Louis City Portland Timbers Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Vancouver Whitecaps
San Diego
2.30 0.905.00 4.003.60 4.30Vancouver Whitecaps San Diego Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Seattle Sounders
Houston Dynamo
3.60 0.902.00 3.003.30 3.30Seattle Sounders Houston Dynamo Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
San Jose Earthquakes
Colorado Rapids
2.60 0.603.00 3.004.30 2.60San Jose Earthquakes Colorado Rapids Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule
-
Hammarby FF
Sirius
4.00 4.003.00 2.002.20 2.90Hammarby FF Sirius Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Kalmar FF
Gais
1.00 2.004.00 2.002.20 2.20Kalmar FF Gais Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Orgryte IS
Mjallby AIF
1.60 0.603.00 2.005.00 3.60Orgryte IS Mjallby AIF Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule
-
Internacional de Bogota
Independiente Medellin
2.60 2.304.00 4.005.00 3.60Internacional de Bogota Independiente Medellin Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
America de Cali
Fortaleza FC
3.00 1.203.00 3.002.90 3.00America de Cali Fortaleza FC Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule
-
Al Khaleej Saihat
Al-Hazm
1.90 1.301.00 3.002.30 3.30Al Khaleej Saihat Al-Hazm Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Al-Nassr
Al Kholood
5.00 0.904.00 2.002.90 4.30Al-Nassr Al Kholood Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Al Riyadh
Al-Qadisiyah FC
3.30 5.002.00 2.002.90 2.20Al Riyadh Al-Qadisiyah FC Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule
-
Barracas Central Res.
Gimnasia La Plata Res.
1.60 1.602.00 2.003.30 2.30 -
Godoy Cruz Res.
Atlético Tucumán Res.
2.20 1.602.00 0.003.30 2.90 -
Instituto Res.
Vélez Sársfield Res.
2.60 2.903.00 0.003.60 2.60 -
Ferro 2
Huracán Res.
0.60 1.301.00 2.001.90 2.90 -
Quilmes 2
Belgrano Córdoba Res.
2.60 2.602.00 4.004.30 5.00 -
Boca Juniors Res.
Estudiantes Rio Cuarto 2
3.30 2.900.00 1.001.20 4.30
Żaden mecz nie pasuje do tych filtrów.