-
Bahia
Sao Paulo
3.30 0.303.00 1.002.60 2.90Bahia Sao Paulo Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Remo
Botafogo
0.60 0.302.00 2.004.30 2.20Remo Botafogo Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Atletico-MG
Cruzeiro
4.30 2.002.00 5.003.60 5.00Atletico-MG Cruzeiro Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Coritiba
Vitoria
2.60 0.604.00 3.005.00 4.30Coritiba Vitoria Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Vasco DA Gama
Flamengo
3.30 3.304.00 4.002.60 3.60Vasco DA Gama Flamengo Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi
AI Tipster Premium
Deblochează accesul premium
Toate predicțiile și statisticile complete pentru fiecare meci, nu doar o previzualizare.
- Toate predicțiile viitoare Fiecare predicție, nu doar primele câteva
- Statistici de joc Cornere, cartonașe, offside-uri și faulturi pentru fiecare echipă
- Statistici Peste/Sub Procentaje de goluri de la 0.5 la 4.5, marcate și primite
- Alerte live nelimitate Primește toate detaliile meciului în fiecare alertă live, nu doar 3 pe zi
- Fiecare funcționalitate nouă Statistici și instrumente noi imediat ce sunt adăugate
Abonează-te
- Plată securizată
- Anulezi oricând
-
Nashville SC
Philadelphia Union
5.00 4.304.00 4.002.20 4.30Nashville SC Philadelphia Union Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
FC Dallas
Columbus Crew
4.30 2.002.00 3.002.60 3.60FC Dallas Columbus Crew Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Chicago Fire
Orlando City SC
2.30 1.604.00 5.005.00 5.00Chicago Fire Orlando City SC Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Minnesota United FC
Sporting Kansas City
1.60 1.005.00 4.005.00 3.60Minnesota United FC Sporting Kansas City Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Austin
Real Salt Lake
0.90 1.003.00 3.005.00 3.60Austin Real Salt Lake Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
St. Louis City
Portland Timbers
3.60 0.604.00 3.004.00 4.30St. Louis City Portland Timbers Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Vancouver Whitecaps
San Diego
2.30 0.905.00 4.003.60 4.30Vancouver Whitecaps San Diego Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Seattle Sounders
Houston Dynamo
3.60 0.902.00 3.003.30 3.30Seattle Sounders Houston Dynamo Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
San Jose Earthquakes
Colorado Rapids
2.60 0.603.00 3.004.30 2.60San Jose Earthquakes Colorado Rapids Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi
-
Hammarby FF
Sirius
4.00 4.003.00 2.002.20 2.90Hammarby FF Sirius Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Kalmar FF
Gais
1.00 2.004.00 2.002.20 2.20Kalmar FF Gais Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Orgryte IS
Mjallby AIF
1.60 0.603.00 2.005.00 3.60Orgryte IS Mjallby AIF Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi
-
Internacional de Bogota
Independiente Medellin
2.60 2.304.00 4.005.00 3.60Internacional de Bogota Independiente Medellin Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
America de Cali
Fortaleza FC
3.00 1.203.00 3.002.90 3.00America de Cali Fortaleza FC Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi
-
Al Khaleej Saihat
Al-Hazm
1.90 1.301.00 3.002.30 3.30Al Khaleej Saihat Al-Hazm Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Al-Nassr
Al Kholood
5.00 0.904.00 2.002.90 4.30Al-Nassr Al Kholood Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Al Riyadh
Al-Qadisiyah FC
3.30 5.002.00 2.002.90 2.20Al Riyadh Al-Qadisiyah FC Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi
-
Barracas Central Res.
Gimnasia La Plata Res.
1.60 1.602.00 2.003.30 2.30 -
Godoy Cruz Res.
Atlético Tucumán Res.
2.20 1.602.00 0.003.30 2.90 -
Instituto Res.
Vélez Sársfield Res.
2.60 2.903.00 0.003.60 2.60 -
Ferro 2
Huracán Res.
0.60 1.301.00 2.001.90 2.90 -
Quilmes 2
Belgrano Córdoba Res.
2.60 2.602.00 4.004.30 5.00 -
Boca Juniors Res.
Estudiantes Rio Cuarto 2
3.30 2.900.00 1.001.20 4.30
Niciun meci nu se potrivește acestor filtre.