-
Bahia
Sao Paulo
3.30 0.303.00 1.002.60 2.90Bahia Sao Paulo Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Remo
Botafogo
0.60 0.302.00 2.004.30 2.20Remo Botafogo Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Atletico-MG
Cruzeiro
4.30 2.002.00 5.003.60 5.00Atletico-MG Cruzeiro Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Coritiba
Vitoria
2.60 0.604.00 3.005.00 4.30Coritiba Vitoria Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Vasco DA Gama
Flamengo
3.30 3.304.00 4.002.60 3.60Vasco DA Gama Flamengo Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
AI Tipster Premium
Ontgrendel premium toegang
Elke voorspelling en de volledige statistieken van elke wedstrijd, niet alleen een voorproefje.
- Alle aankomende voorspellingen Elke voorspelling, niet alleen de eerste paar
- Wedstrijdstatistieken Hoekschoppen, kaarten, buitenspel en overtredingen per team
- Over/Under-statistieken Doelpuntpercentages van 0.5 tot 4.5, gescoord en tegen
- Onbeperkte live meldingen Krijg alle wedstrijddetails bij elke live melding, niet maar 3 per dag
- Elke nieuwe functie Nieuwe statistieken en tools zodra ze er zijn
Abonneren
- Veilig betalen
- Altijd opzegbaar
-
Nashville SC
Philadelphia Union
5.00 4.304.00 4.002.20 4.30Nashville SC Philadelphia Union Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
FC Dallas
Columbus Crew
4.30 2.002.00 3.002.60 3.60FC Dallas Columbus Crew Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Chicago Fire
Orlando City SC
2.30 1.604.00 5.005.00 5.00Chicago Fire Orlando City SC Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Minnesota United FC
Sporting Kansas City
1.60 1.005.00 4.005.00 3.60Minnesota United FC Sporting Kansas City Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Austin
Real Salt Lake
0.90 1.003.00 3.005.00 3.60Austin Real Salt Lake Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
St. Louis City
Portland Timbers
3.60 0.604.00 3.004.00 4.30St. Louis City Portland Timbers Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Vancouver Whitecaps
San Diego
2.30 0.905.00 4.003.60 4.30Vancouver Whitecaps San Diego Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Seattle Sounders
Houston Dynamo
3.60 0.902.00 3.003.30 3.30Seattle Sounders Houston Dynamo Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
San Jose Earthquakes
Colorado Rapids
2.60 0.603.00 3.004.30 2.60San Jose Earthquakes Colorado Rapids Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
-
Hammarby FF
Sirius
4.00 4.003.00 2.002.20 2.90Hammarby FF Sirius Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Kalmar FF
Gais
1.00 2.004.00 2.002.20 2.20Kalmar FF Gais Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Orgryte IS
Mjallby AIF
1.60 0.603.00 2.005.00 3.60Orgryte IS Mjallby AIF Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
-
Internacional de Bogota
Independiente Medellin
2.60 2.304.00 4.005.00 3.60Internacional de Bogota Independiente Medellin Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
America de Cali
Fortaleza FC
3.00 1.203.00 3.002.90 3.00America de Cali Fortaleza FC Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
-
Al Khaleej Saihat
Al-Hazm
1.90 1.301.00 3.002.30 3.30Al Khaleej Saihat Al-Hazm Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Al-Nassr
Al Kholood
5.00 0.904.00 2.002.90 4.30Al-Nassr Al Kholood Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Al Riyadh
Al-Qadisiyah FC
3.30 5.002.00 2.002.90 2.20Al Riyadh Al-Qadisiyah FC Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
-
Barracas Central Res.
Gimnasia La Plata Res.
1.60 1.602.00 2.003.30 2.30 -
Godoy Cruz Res.
Atlético Tucumán Res.
2.20 1.602.00 0.003.30 2.90 -
Instituto Res.
Vélez Sársfield Res.
2.60 2.903.00 0.003.60 2.60 -
Ferro 2
Huracán Res.
0.60 1.301.00 2.001.90 2.90 -
Quilmes 2
Belgrano Córdoba Res.
2.60 2.602.00 4.004.30 5.00 -
Boca Juniors Res.
Estudiantes Rio Cuarto 2
3.30 2.900.00 1.001.20 4.30
Geen wedstrijden die aan deze filters voldoen.