-
Bahia
Sao Paulo
3.30 0.303.00 1.002.60 2.90Bahia Sao Paulo Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Remo
Botafogo
0.60 0.302.00 2.004.30 2.20Remo Botafogo Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Atletico-MG
Cruzeiro
4.30 2.002.00 5.003.60 5.00Atletico-MG Cruzeiro Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Coritiba
Vitoria
2.60 0.604.00 3.005.00 4.30Coritiba Vitoria Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Vasco DA Gama
Flamengo
3.30 3.304.00 4.002.60 3.60Vasco DA Gama Flamengo Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller
AI Tipster Premium
Premium erişimin kilidini aç
Her maç için tüm tahminler ve maç istatistiklerinin tamamı, sadece bir önizleme değil.
- Yaklaşan tüm tahminler İlk birkaçı değil, tüm tahminler
- Oyun istatistikleri Her takım için korner, kart, ofsayt ve faul
- Üst/Alt istatistikleri 0.5 ile 4.5 arası gol oranları, atılan ve yenen
- Sınırsız canlı bildirimler Her canlı bildirimde tüm maç detaylarını al, günde sadece 3 değil
- Her yeni özellik Yeni istatistikler ve araçlar eklendiği anda
Abone Ol
- Güvenli ödeme
- İstediğin zaman iptal et
-
Nashville SC
Philadelphia Union
5.00 4.304.00 4.002.20 4.30Nashville SC Philadelphia Union Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
FC Dallas
Columbus Crew
4.30 2.002.00 3.002.60 3.60FC Dallas Columbus Crew Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Chicago Fire
Orlando City SC
2.30 1.604.00 5.005.00 5.00Chicago Fire Orlando City SC Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Minnesota United FC
Sporting Kansas City
1.60 1.005.00 4.005.00 3.60Minnesota United FC Sporting Kansas City Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Austin
Real Salt Lake
0.90 1.003.00 3.005.00 3.60Austin Real Salt Lake Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
St. Louis City
Portland Timbers
3.60 0.604.00 3.004.00 4.30St. Louis City Portland Timbers Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Vancouver Whitecaps
San Diego
2.30 0.905.00 4.003.60 4.30Vancouver Whitecaps San Diego Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Seattle Sounders
Houston Dynamo
3.60 0.902.00 3.003.30 3.30Seattle Sounders Houston Dynamo Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
San Jose Earthquakes
Colorado Rapids
2.60 0.603.00 3.004.30 2.60San Jose Earthquakes Colorado Rapids Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller
-
Hammarby FF
Sirius
4.00 4.003.00 2.002.20 2.90Hammarby FF Sirius Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Kalmar FF
Gais
1.00 2.004.00 2.002.20 2.20Kalmar FF Gais Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Orgryte IS
Mjallby AIF
1.60 0.603.00 2.005.00 3.60Orgryte IS Mjallby AIF Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller
-
Internacional de Bogota
Independiente Medellin
2.60 2.304.00 4.005.00 3.60Internacional de Bogota Independiente Medellin Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
America de Cali
Fortaleza FC
3.00 1.203.00 3.002.90 3.00America de Cali Fortaleza FC Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller
-
Al Khaleej Saihat
Al-Hazm
1.90 1.301.00 3.002.30 3.30Al Khaleej Saihat Al-Hazm Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Al-Nassr
Al Kholood
5.00 0.904.00 2.002.90 4.30Al-Nassr Al Kholood Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller -
Al Riyadh
Al-Qadisiyah FC
3.30 5.002.00 2.002.90 2.20Al Riyadh Al-Qadisiyah FC Kornerler Ofsaytlar Sarı kartlar Kırmızı kartlar Fauller
-
Barracas Central Res.
Gimnasia La Plata Res.
1.60 1.602.00 2.003.30 2.30 -
Godoy Cruz Res.
Atlético Tucumán Res.
2.20 1.602.00 0.003.30 2.90 -
Instituto Res.
Vélez Sársfield Res.
2.60 2.903.00 0.003.60 2.60 -
Ferro 2
Huracán Res.
0.60 1.301.00 2.001.90 2.90 -
Quilmes 2
Belgrano Córdoba Res.
2.60 2.602.00 4.004.30 5.00 -
Boca Juniors Res.
Estudiantes Rio Cuarto 2
3.30 2.900.00 1.001.20 4.30
Bu filtrelere uyan maç yok.