Gheorgheni vs Ceahlăul Piatra Neamţ: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Gheorgheni
Gheorgheni
forma u siebie
L L W W D
Liga III - Serie 1
Stadionul Viitorul
Logo drużyny Ceahlăul Piatra Neamţ
Ceahlăul Piatra Neamţ
forma na wyjeździe
L L L D

Analiza meczu AI

Gheorgheni
Ceahlăul Piatra Neamţ

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Gheorgheni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Ceahlăul Piatra Neamţ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.15
2.30
0.00
0.56
0.75
0.38
Współczynnik Powyżej 2.5
2.50
2.00
3.00
1.88
2.50
1.25
Współczynnik GG
3.25
2.90
3.60
2.81
3.25
2.38
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Gheorgheni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Ceahlăul Piatra Neamţ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L W L D L
L L W W D
L L L L L
vs
D L L D D
L D L D
L L L D
Forma Powyżej 2.5
O U U U O
O U O U U
U O O U O
vs
U U O U U
O U O U
O U U U
Forma GG
Y N N Y Y
N N Y N Y
N Y Y N Y
vs
Y N N Y Y
N Y N Y
N N N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.20 3.00 3.40 Gheorgheni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.50 2.75 2.25 Ceahlăul Piatra Neamţ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gheorgheni +0.70
Gheorgheni +0.45
Gheorgheni +0.95
Gheorgheni +0.50
Gheorgheni +0.25
Gheorgheni +0.75
Gheorgheni +0.90
Gheorgheni +0.65
Gheorgheni +1.15
Śr. goli strzelonych/mecz
1.10 1.40 0.80 Gheorgheni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.38 0.50 0.25 Ceahlăul Piatra Neamţ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gheorgheni +0.72
Gheorgheni +0.60
Gheorgheni +0.85
Gheorgheni +1.02
Gheorgheni +0.90
Gheorgheni +1.15
Gheorgheni +0.42
Gheorgheni +0.30
Gheorgheni +0.55
Śr. goli straconych/mecz
2.10 1.60 2.60 Gheorgheni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.13 2.25 2.00 Ceahlăul Piatra Neamţ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Gheorgheni
Lepiej: Gheorgheni
Lepiej: Ceahlăul Piatra Neamţ
Lepiej: Gheorgheni
Lepiej: Gheorgheni
Lepiej: Gheorgheni
Lepiej: Ceahlăul Piatra Neamţ
Lepiej: Ceahlăul Piatra Neamţ
Lepiej: Ceahlăul Piatra Neamţ
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Gheorgheni
Ceahlăul Piatra Neamţ

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Gheorgheni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Ceahlăul Piatra Neamţ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.1 1.4 0.8 0.38 0.5 0.25
Gole stracone/mecz 2.1 1.6 2.6 2.13 2.25 2
Gole łącznie/mecz 3.2 3 3.4 2.5 2.75 2.25
Wskaźnik GG 50% 40% 60% 38% 50% 25%
Wskaźnik czystego konta 10% 20% 0% 0% 0% 0%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 1 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Gheorgheni
  • L W CSM Adjud 1-4
  • D D FC Bacău II 1-1
  • L W USV Iaşi 0-2
  • W D Viitorul Onesti 2-0
  • L W Târgu Secuiesc 2-4
  • W D Paşcani 4-2
  • L W Aerostar Bacau 1-2
  • L D Odorheiu Secuiesc 0-1
  • L W CSM FC Vaslui 0-1
  • L D CSM Adjud 0-4
Ceahlăul Piatra Neamţ
  • D D Paşcani 1-1
  • D W CSM Adjud 1-1
  • L D Aerostar Bacau 0-3
  • L W FC Bacău II 0-1
  • D D Odorheiu Secuiesc 1-1
  • L W USV Iaşi 0-1
  • L D Bradul Putna 0-4
  • L W Viitorul Onesti 0-5
  • D vs FC Bacău II 1-1
  • W vs Viitorul Onesti 2-0
  • W vs Paşcani 4-2
  • L vs Odorheiu Secuiesc 0-1
  • L vs CSM Adjud 0-4
  • D vs CSM Adjud 1-1
  • L vs FC Bacău II 0-1
  • L vs USV Iaşi 0-1
  • L vs Viitorul Onesti 0-5

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Gheorgheni
Ceahlăul Piatra Neamţ

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Gheorgheni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Ceahlăul Piatra Neamţ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 1 · Group 1

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 CSM FC Vaslui 8 7 1 0 21:9 +12 22 W W W W W
2 CSM Adjud 8 5 2 1 19:8 +11 17 W D W L W
3 USV Iaşi 8 5 1 2 10:6 +4 16 L L W W W
4 Târgu Secuiesc 8 4 2 2 19:13 +6 14 W W W L W
5 Bradul Putna 8 4 1 3 19:13 +6 13 W W L W L
6 Odorheiu Secuiesc 8 3 4 1 12:9 +3 13 W L D W D
7 Aerostar Bacau 8 4 0 4 13:11 +2 12 L W W L W
8 FC Bacău II 8 3 2 3 11:17 -6 11 L D L W L
9 Gheorgheni 8 2 1 5 11:16 -5 7 L D L W L
10 Viitorul Onesti 8 1 1 6 12:16 -4 4 L L L L L
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 8 0 3 5 3:17 -14 3 D D L L D
12 Paşcani 8 0 2 6 8:23 -15 2 D L D L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CSM FC Vaslui 4 4 0 0 11:4 +7 12
2 USV Iaşi 5 4 0 1 7:3 +4 12
3 Târgu Secuiesc 4 3 1 0 12:5 +7 10
4 Aerostar Bacau 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 FC Bacău II 5 3 0 2 7:12 -5 9
6 CSM Adjud 5 2 2 1 9:6 +3 8
7 Bradul Putna 3 2 1 0 10:4 +6 7
8 Gheorgheni 4 2 1 1 7:4 +3 7
9 Viitorul Onesti 5 1 1 3 9:9 0 4
10 Odorheiu Secuiesc 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 2 2 2:9 -7 2
12 Paşcani 3 0 1 2 3:5 -2 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CSM FC Vaslui 4 3 1 0 10:5 +5 10
2 CSM Adjud 3 3 0 0 10:2 +8 9
3 Odorheiu Secuiesc 5 2 3 0 8:5 +3 9
4 Bradul Putna 5 2 0 3 9:9 0 6
5 USV Iaşi 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Târgu Secuiesc 4 1 1 2 7:8 -1 4
7 Aerostar Bacau 5 1 0 4 3:9 -6 3
8 FC Bacău II 3 0 2 1 4:5 -1 2
9 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 1 3 1:8 -7 1
10 Paşcani 5 0 1 4 5:18 -13 1
11 Viitorul Onesti 3 0 0 3 3:7 -4 0
12 Gheorgheni 4 0 0 4 4:12 -8 0