Păuleşti vs Plopeni: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Păuleşti
forma u siebie
L L L
Liga III - Serie 3
Stadionul Comunal
Logo drużyny Plopeni
forma na wyjeździe
L L W L

Analiza meczu AI

Păuleşti
Plopeni

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Plopeni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
0.38
0.00
0.60
2.06
2.88
1.25
Współczynnik Powyżej 2.5
1.88
3.33
1.00
2.50
1.25
3.75
Współczynnik GG
2.81
2.67
2.90
2.19
1.13
3.25
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Plopeni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D L D L L
L L L
L L D D L
vs
L L W D L
W W L D
L L W L
Forma Powyżej 2.5
U U U O U
O U O
U O U U U
vs
O O U U O
U U O U
O O U O
Forma GG
Y N Y Y N
N N Y
N N Y Y N
vs
Y N N N Y
N N N N
N Y N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.57 3.33 1.80 Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.63 1.50 3.75 Plopeni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Plopeni +0.06
Păuleşti +1.07
Plopeni +1.18
Păuleşti +0.70
Păuleşti +1.83
Plopeni +0.42
Plopeni +0.83
Păuleşti +0.30
Plopeni +1.95
Śr. goli strzelonych/mecz
0.53 0.67 0.40 Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.00 0.75 1.25 Plopeni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Plopeni +0.47
Plopeni +0.22
Plopeni +0.72
Plopeni +0.33
Plopeni +0.08
Plopeni +0.58
Plopeni +0.60
Plopeni +0.35
Plopeni +0.85
Śr. goli straconych/mecz
2.03 2.67 1.40 Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.63 0.75 2.50 Plopeni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Plopeni
Lepiej: Plopeni
Lepiej: Păuleşti
Lepiej: Plopeni
Lepiej: Plopeni
Lepiej: Plopeni
Lepiej: Păuleşti
Lepiej: Plopeni
Lepiej: Păuleşti
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Păuleşti
Plopeni

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Plopeni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 0.53 0.67 0.4 1 0.75 1.25
Gole stracone/mecz 2.03 2.67 1.4 1.63 0.75 2.5
Gole łącznie/mecz 2.57 3.33 1.8 2.63 1.5 3.75
Wskaźnik GG 37% 33% 40% 25% 0% 50%
Wskaźnik czystego konta 0% 0% 0% 50% 75% 25%
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 3 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Păuleşti
Plopeni

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Plopeni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 3 · Group 3

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2