Păuleşti vs Plopeni: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Păuleşti
formă acasă
L L L
Liga III - Serie 3
Stadionul Comunal
Sigla Plopeni
formă în deplasare
L L W L

Analiza AI a meciului

Păuleşti
Plopeni

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Păuleşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Plopeni (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.38
0.00
0.60
2.06
2.88
1.25
Coeficient Peste 2.5
1.88
3.33
1.00
2.50
1.25
3.75
Coeficient GG
2.81
2.67
2.90
2.19
1.13
3.25
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Păuleşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Plopeni (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D L D L L
L L L
L L D D L
vs
L L W D L
W W L D
L L W L
Formă Peste 2.5
U U U O U
O U O
U O U U U
vs
O O U U O
U U O U
O O U O
Formă GG
Y N Y Y N
N N Y
N N Y Y N
vs
Y N N N Y
N N N N
N Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.57 3.33 1.80 Păuleşti (General) (Acasă) (Deplasare)
2.63 1.50 3.75 Plopeni (General) (Acasă) (Deplasare)
Plopeni +0.06
Păuleşti +1.07
Plopeni +1.18
Păuleşti +0.70
Păuleşti +1.83
Plopeni +0.42
Plopeni +0.83
Păuleşti +0.30
Plopeni +1.95
Media goluri marcate/meci
0.53 0.67 0.40 Păuleşti (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 0.75 1.25 Plopeni (General) (Acasă) (Deplasare)
Plopeni +0.47
Plopeni +0.22
Plopeni +0.72
Plopeni +0.33
Plopeni +0.08
Plopeni +0.58
Plopeni +0.60
Plopeni +0.35
Plopeni +0.85
Media goluri primite/meci
2.03 2.67 1.40 Păuleşti (General) (Acasă) (Deplasare)
1.63 0.75 2.50 Plopeni (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Plopeni
Mai bine: Plopeni
Mai bine: Păuleşti
Mai bine: Plopeni
Mai bine: Plopeni
Mai bine: Plopeni
Mai bine: Păuleşti
Mai bine: Plopeni
Mai bine: Păuleşti
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Păuleşti
Plopeni

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Păuleşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Plopeni (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.53 0.67 0.4 1 0.75 1.25
Goluri primite/meci 2.03 2.67 1.4 1.63 0.75 2.5
Goluri totale/meci 2.57 3.33 1.8 2.63 1.5 3.75
Rată GG 37% 33% 40% 25% 0% 50%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 50% 75% 25%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 3 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Păuleşti
Plopeni

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Păuleşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Plopeni (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 3 · Group 3

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2