Păuleşti vs Plopeni H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Păuleşti
thuisvorm
L L L
Liga III - Serie 3
Stadionul Comunal
Logo van Plopeni
uitvorm
L L W L

AI-wedstrijdinzichten

Păuleşti
Plopeni

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.38
0.00
0.60
2.06
2.88
1.25
Over 2.5-coëfficiënt
1.88
3.33
1.00
2.50
1.25
3.75
BTS-coëfficiënt
2.81
2.67
2.90
2.19
1.13
3.25
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L D L L
L L L
L L D D L
vs
L L W D L
W W L D
L L W L
Over 2.5-vorm
U U U O U
O U O
U O U U U
vs
O O U U O
U U O U
O O U O
BTS-vorm
Y N Y Y N
N N Y
N N Y Y N
vs
Y N N N Y
N N N N
N Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.57 3.33 1.80 Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.63 1.50 3.75 Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Plopeni +0.06
Păuleşti +1.07
Plopeni +1.18
Păuleşti +0.70
Păuleşti +1.83
Plopeni +0.42
Plopeni +0.83
Păuleşti +0.30
Plopeni +1.95
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.53 0.67 0.40 Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 0.75 1.25 Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Plopeni +0.47
Plopeni +0.22
Plopeni +0.72
Plopeni +0.33
Plopeni +0.08
Plopeni +0.58
Plopeni +0.60
Plopeni +0.35
Plopeni +0.85
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.03 2.67 1.40 Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.63 0.75 2.50 Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Plopeni beter
Plopeni beter
Păuleşti beter
Plopeni beter
Plopeni beter
Plopeni beter
Păuleşti beter
Plopeni beter
Păuleşti beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Păuleşti
Plopeni

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.53 0.67 0.4 1 0.75 1.25
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.03 2.67 1.4 1.63 0.75 2.5
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.57 3.33 1.8 2.63 1.5 3.75
BTS-percentage 37% 33% 40% 25% 0% 50%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 50% 75% 25%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 3-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Păuleşti
Plopeni

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 3 · Group 3

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2