-
AC Milan
Bologna
4.00 2.004.00 1.002.90 2.20AC Milan Bologna Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Venezia
Inter
1.25 3.601.25 3.002.38 4.30Venezia Inter Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Parma
Udinese
2.30 3.002.00 4.002.90 3.60Parma Udinese Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Genoa
Juventus
2.30 3.303.00 1.004.30 2.90Genoa Juventus Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Monza
Napoli
3.33 1.605.00 1.003.83 3.60Monza Napoli Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi
-
RB Bragantino
Chapecoense-sc
2.30 1.302.00 3.003.60 3.60RB Bragantino Chapecoense-sc Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Fluminense
Internacional
4.00 1.304.00 2.003.60 3.60Fluminense Internacional Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Santos
Palmeiras
1.90 1.903.00 1.004.30 2.30Santos Palmeiras Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi
-
Inter Miami
FC Cincinnati
2.90 2.304.00 4.003.60 3.60Inter Miami FC Cincinnati Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
New York City FC
Atlanta United FC
0.60 3.602.00 3.003.30 2.60New York City FC Atlanta United FC Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
New England Revolution
New York Red Bulls
2.30 2.302.00 1.002.90 1.90New England Revolution New York Red Bulls Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Charlotte
CF Montreal
3.30 0.303.00 2.003.30 3.60Charlotte CF Montreal Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Toronto FC
DC United
2.90 0.304.00 5.005.00 4.30Toronto FC DC United Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi
AI Tipster Premium
Deblochează accesul premium
Toate predicțiile și statisticile complete pentru fiecare meci, nu doar o previzualizare.
- Toate predicțiile viitoare Fiecare predicție, nu doar primele câteva
- Statistici de joc Cornere, cartonașe, offside-uri și faulturi pentru fiecare echipă
- Statistici Peste/Sub Procentaje de goluri de la 0.5 la 4.5, marcate și primite
- Alerte live nelimitate Primește toate detaliile meciului în fiecare alertă live, nu doar 3 pe zi
- Fiecare funcționalitate nouă Statistici și instrumente noi imediat ce sunt adăugate
Abonează-te
- Plată securizată
- Anulezi oricând
-
IF Brommapojkarna
BK Hacken
3.00 3.302.00 3.002.90 1.20IF Brommapojkarna BK Hacken Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Degerfors IF
Vasteras SK FK
2.00 2.002.00 4.002.20 2.90Degerfors IF Vasteras SK FK Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
IFK Goteborg
Djurgardens IF
4.30 5.002.00 1.003.60 1.50IFK Goteborg Djurgardens IF Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Halmstad
Malmo FF
2.00 3.301.00 1.002.20 1.90Halmstad Malmo FF Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi
-
Pisa
Palermo
2.50 3.603.75 2.004.13 4.30Pisa Palermo Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Juve Stabia
Hellas Verona
2.60 0.502.00 3.332.90 5.00Juve Stabia Hellas Verona Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Carrarese
Arezzo
1.30 3.753.00 3.753.60 3.25Carrarese Arezzo Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi
-
Celtic
Dundee Utd
4.00 2.303.00 4.002.90 2.20Celtic Dundee Utd Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
ST Mirren
Hibernian
2.30 2.004.00 3.003.60 3.60ST Mirren Hibernian Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Aberdeen
Falkirk
2.30 1.902.00 2.002.60 4.00Aberdeen Falkirk Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Dundee
Kilmarnock
2.60 1.303.00 3.004.30 2.60Dundee Kilmarnock Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Heart Of Midlothian
Rangers
5.00 3.605.00 2.003.60 3.60Heart Of Midlothian Rangers Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
ST Johnstone
Motherwell
2.60 1.302.00 4.004.30 4.30ST Johnstone Motherwell Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi
-
Universitario
Sport Boys
2.90 1.604.00 1.004.30 3.60Universitario Sport Boys Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Sporting Cristal
Alianza Lima
5.00 2.204.00 2.003.60 5.00Sporting Cristal Alianza Lima Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
FBC Melgar
Comerciantes Unidos
2.60 1.303.00 4.004.30 4.30FBC Melgar Comerciantes Unidos Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Alianza Atletico
Deportivo Garcilaso
4.00 2.304.00 1.004.30 1.90Alianza Atletico Deportivo Garcilaso Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Cienciano
Atletico Grau
2.60 1.301.00 4.002.60 4.00Cienciano Atletico Grau Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Club Deportivo Los Chankas
Cusco
2.00 2.005.00 5.004.30 5.00Club Deportivo Los Chankas Cusco Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
ADT
UCV Moquegua
1.60 2.002.00 1.003.30 1.50ADT UCV Moquegua Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
FC Cajamarca
UTC Cajamarca
0.00 0.004.00 3.004.30 3.60FC Cajamarca UTC Cajamarca Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi
-
Banfield Res.
Argentinos Juniors Res.
1.60 1.302.00 1.004.30 2.90 -
Colón Res.
San Martín San Juan Res.
1.00 1.003.00 4.003.60 2.90 -
Estudiantes La Plata Res
Deportivo Riestra Res.
3.30 2.004.00 1.004.30 2.20 -
San Lorenzo Res.
River Plate Res.
2.30 2.602.00 3.002.90 3.30 -
Tigre Res.
Racing Club Res.
2.00 1.902.00 4.002.90 3.60 -
Gimnasia Mendoza 2
Unión Santa Fe Res.
2.60 1.301.00 3.002.60 2.90 -
Central Córdoba SdE Res.
Independiente Riva. Res.
1.30 1.303.00 4.004.30 3.60
Niciun meci nu se potrivește acestor filtre.