Willem II U21 vs Groningen U21 H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Willem II U21 logosu
Willem II U21
iç saha formu
W L L L L
U21 Divisie 1
Stadyum belli değil
Groningen U21 logosu
Groningen U21
deplasman formu
D L L W D

AI Maç Analizi

Willem II U21
Groningen U21

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Willem II U21 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Groningen U21 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.15
1.00
1.30
2.30
3.00
1.60
2.5 Üst katsayısı
3.50
3.00
4.00
4.00
4.00
4.00
KG VAR katsayısı
3.60
2.90
4.30
3.95
2.90
5.00
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Willem II U21 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Groningen U21 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L D L L L
W L L L L
L W L L D
vs
W W L D L
W W W L L
D L L W D
2.5 Üst Formu
U O O U O
O U O U O
U O O O O
vs
O O O O O
U O O O O
U O O O O
KG VAR Formu
N Y N N Y
Y N N N Y
N Y Y Y Y
vs
Y N N Y Y
N Y N N Y
Y Y Y Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.80 3.40 4.20 Willem II U21 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
4.00 3.80 4.20 Groningen U21 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Groningen U21 +0.20
Eşit
Groningen U21 +0.40
Groningen U21 +0.60
Groningen U21 +0.40
Groningen U21 +0.80
Willem II U21 +0.20
Willem II U21 +0.40
Eşit
Maç başı ort. atılan gol
1.30 0.60 2.00 Willem II U21 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.90 2.20 1.60 Groningen U21 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Groningen U21 +0.60
Groningen U21 +0.90
Groningen U21 +0.30
Groningen U21 +1.30
Groningen U21 +1.60
Groningen U21 +1.00
Willem II U21 +0.10
Groningen U21 +0.20
Willem II U21 +0.40
Maç başı ort. yenen gol
2.50 2.80 2.20 Willem II U21 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.10 1.60 2.60 Groningen U21 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Groningen U21 daha iyi
Groningen U21 daha iyi
Willem II U21 daha iyi
Groningen U21 daha iyi
Groningen U21 daha iyi
Groningen U21 daha iyi
Groningen U21 daha iyi
Groningen U21 daha iyi
Willem II U21 daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Willem II U21
Groningen U21

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Willem II U21 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Groningen U21 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.3 0.6 2 1.9 2.2 1.6
Maç başı yenen gol 2.5 2.8 2.2 2.1 1.6 2.6
Maç başı toplam gol 3.8 3.4 4.2 4 3.8 4.2
KG VAR oranı 60% 40% 80% 70% 40% 100%
Gol yememe oranı 0% 0% 0% 20% 40% 0%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca U21 Divisie 1 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Willem II U21
  • L E Twente / Heracles U21 1-3
  • L E De Graafschap U21 0-2
  • L E Feyenoord U21 0-7
  • D D Cambuur U21 3-3
  • L E PEC Zwolle U21 0-1
  • L D Feyenoord U21 2-4
  • W E De Graafschap U21 2-1
  • L D ADO Den Haag II 1-2
  • W D Sittard U21 4-1
  • D E Groningen U21 1-1
Groningen U21
  • L E Feyenoord U21 1-4
  • D D Go Ahead Eagles U21 2-2
  • L E PEC Zwolle U21 0-3
  • W E Twente / Heracles U21 4-0
  • W D De Graafschap U21 2-1
  • W E ADO Den Haag II 4-1
  • W E Feyenoord U21 2-0
  • L D De Graafschap U21 1-2
  • L D Twente / Heracles U21 2-7
  • W E Cambuur U21 3-1
  • L vs Twente / Heracles U21 1-3
  • L vs De Graafschap U21 0-2
  • L vs Feyenoord U21 0-7
  • L vs PEC Zwolle U21 0-1
  • W vs De Graafschap U21 2-1
  • D vs Go Ahead Eagles U21 2-2
  • W vs De Graafschap U21 2-1
  • L vs De Graafschap U21 1-2
  • L vs Twente / Heracles U21 2-7
  • D vs Willem II U21 1-1

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Willem II U21
Groningen U21

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Willem II U21 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Groningen U21 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

U21 Divisie 1 · Fall Season

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Feyenoord U21 5 5 0 0 18:4 +14 15 W W W W W
2 Cambuur U21 5 3 1 1 13:5 +8 10 W W L D W
3 De Graafschap U21 6 3 0 3 7:6 +1 9 L L W W W
4 PEC Zwolle U21 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W L W L
5 Groningen U21 5 2 1 2 9:10 -1 7 L D L W W
6 Twente / Heracles U21 6 2 1 3 7:13 -6 7 W W L D L
7 Go Ahead Eagles U21 6 1 2 3 5:14 -9 5 W L D D L
8 Willem II U21 5 0 1 4 6:12 -6 1 L L L D L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Feyenoord U21 2 2 0 0 8:1 +7 6
2 PEC Zwolle U21 3 1 0 2 3:4 -1 3
3 Groningen U21 3 1 0 2 5:7 -2 3
4 De Graafschap U21 4 1 0 3 2:5 -3 3
5 Go Ahead Eagles U21 3 0 2 1 3:8 -5 2
6 Cambuur U21 1 0 1 0 3:3 0 1
7 Willem II U21 4 0 0 4 3:9 -6 0
8 Twente / Heracles U21 2 0 0 2 1:7 -6 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Cambuur U21 4 3 0 1 10:2 +8 9
2 Feyenoord U21 3 3 0 0 10:3 +7 9
3 Twente / Heracles U21 4 2 1 1 6:6 0 7
4 De Graafschap U21 2 2 0 0 5:1 +4 6
5 PEC Zwolle U21 3 2 0 1 4:4 0 6
6 Groningen U21 2 1 1 0 4:3 +1 4
7 Go Ahead Eagles U21 3 1 0 2 2:6 -4 3
8 Willem II U21 1 0 1 0 3:3 0 1