Yarud Mariupol' vs Inhulets H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Yarud Mariupol' logosu
Yarud Mariupol'
iç saha formu
L W D W D
Persha Liga
Stadion SKIF
Inhulets logosu
Inhulets
deplasman formu
D L W D L

AI Maç Analizi

Yarud Mariupol'
Inhulets

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Yarud Mariupol' (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Inhulets (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.95
2.60
3.30
2.30
3.00
1.60
2.5 Üst katsayısı
2.50
3.00
2.00
3.00
3.00
3.00
KG VAR katsayısı
3.45
3.30
3.60
3.10
3.60
2.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Yarud Mariupol' (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Inhulets (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W W D D W
L W D W D
L W W D W
vs
D W W L L
W L W W L
D L W D L
2.5 Üst Formu
U O U U O
O O U O U
U O U U O
vs
U U O U U
O O U O U
O O O U U
KG VAR Formu
N Y Y N Y
N Y Y Y N
N Y N Y Y
vs
N N Y N N
Y Y N Y N
Y N Y N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.50 2.40 2.60 Yarud Mariupol' (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.20 2.20 2.20 Inhulets (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Yarud Mariupol' +0.30
Yarud Mariupol' +0.30
Yarud Mariupol' +0.30
Yarud Mariupol' +0.20
Yarud Mariupol' +0.20
Yarud Mariupol' +0.20
Yarud Mariupol' +0.40
Yarud Mariupol' +0.40
Yarud Mariupol' +0.40
Maç başı ort. atılan gol
1.40 1.20 1.60 Yarud Mariupol' (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.00 1.20 0.80 Inhulets (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Yarud Mariupol' +0.40
Yarud Mariupol' +0.20
Yarud Mariupol' +0.60
Yarud Mariupol' +0.20
Eşit
Yarud Mariupol' +0.40
Yarud Mariupol' +0.60
Yarud Mariupol' +0.40
Yarud Mariupol' +0.80
Maç başı ort. yenen gol
1.10 1.20 1.00 Yarud Mariupol' (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.20 1.00 1.40 Inhulets (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Yarud Mariupol' daha iyi
Inhulets daha iyi
Yarud Mariupol' daha iyi
Eşit
Inhulets daha iyi
Yarud Mariupol' daha iyi
Yarud Mariupol' daha iyi
Eşit
Yarud Mariupol' daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Yarud Mariupol'
Inhulets

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Yarud Mariupol' (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Inhulets (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.4 1.2 1.6 1 1.2 0.8
Maç başı yenen gol 1.1 1.2 1 1.2 1 1.4
Maç başı toplam gol 2.5 2.4 2.6 2.2 2.2 2.2
KG VAR oranı 60% 60% 60% 50% 60% 40%
Gol yememe oranı 20% 20% 20% 20% 20% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Persha Liga maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Yarud Mariupol'
  • W D UCSA 2-1
  • D E Nyva Ternopil 0-0
  • D D Oleksandria 1-1
  • W E Polissya II 2-1
  • W D Probiy Horodenka 2-0
  • D E Kulykiv 1-1
  • W D Lokomotiv Kyiv 3-1
  • W E Kolos Kovalivka II 3-1
  • L E SK Poltava 0-3
  • L D Ahrobiznes Volochysk 0-2
Inhulets
  • L E Ahrobiznes Volochysk 0-1
  • L D Viktoriya Mykolaivka 0-1
  • W E Prykarpattia 2-1
  • W E Metal Kharkiv 1-0
  • D D SK Poltava 0-0
  • W D UCSA 2-1
  • L E Nyva Ternopil 1-2
  • L D Oleksandria 0-3
  • W E Polissya II 2-1
  • D D Probiy Horodenka 2-2
  • D vs Nyva Ternopil 0-0
  • W vs Polissya II 2-1
  • D vs Kulykiv 1-1
  • W vs Kolos Kovalivka II 3-1
  • L vs SK Poltava 0-3
  • L vs Viktoriya Mykolaivka 0-1
  • D vs SK Poltava 0-0
  • W vs UCSA 2-1
  • L vs Oleksandria 0-3
  • D vs Probiy Horodenka 2-2

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Yarud Mariupol'
Inhulets

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Yarud Mariupol' (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Inhulets (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Persha Liga

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Viktoriya Mykolaivka 11 6 3 2 14:8 +6 21 D W D L L
2 Kulykiv 11 6 2 3 24:13 +11 20 W L W L W
3 Ahrobiznes Volochysk 11 6 2 3 18:14 +4 20 W W D W L
4 Oleksandria 11 5 4 2 16:10 +6 19 L W D L W
5 SK Poltava 11 5 3 3 18:10 +8 18 L W L W L
6 Yarud Mariupol' 11 5 3 3 14:12 +2 18 W D D W W
7 Lokomotiv Kyiv 11 4 4 3 15:13 +2 16 W D W W W
8 Prykarpattia 11 4 3 4 12:10 +2 15 L D L W W
9 Metal Kharkiv 11 4 3 4 13:13 0 15 D D W L L
10 Nyva Ternopil 11 3 5 3 12:10 +2 14 W D D W L
11 Inhulets 10 4 2 4 10:12 -2 14 L L W W D
12 Kolos Kovalivka II 11 4 0 7 12:20 -8 12 L L W W L
13 Chernihiv 10 2 4 4 11:14 -3 10 W L L L W
14 UCSA 11 2 4 5 15:19 -4 10 L L D L W
15 Probiy Horodenka 11 2 2 7 11:29 -18 8 W W L L L
16 Polissya II 11 1 4 6 16:24 -8 7 L D L L W
  • Promotion
  • Promotion Play-offs
  • Relegation Playoffs
  • Relegation
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Kulykiv 6 5 0 1 17:6 +11 15
2 Ahrobiznes Volochysk 6 4 1 1 12:5 +7 13
3 Metal Kharkiv 6 3 2 1 11:7 +4 11
4 Oleksandria 6 3 2 1 8:5 +3 11
5 Viktoriya Mykolaivka 5 3 1 1 7:5 +2 10
6 SK Poltava 5 2 3 0 7:3 +4 9
7 Prykarpattia 6 2 3 1 6:3 +3 9
8 Inhulets 5 3 0 2 6:5 +1 9
9 Kolos Kovalivka II 6 3 0 3 7:7 0 9
10 UCSA 6 2 2 2 10:10 0 8
11 Lokomotiv Kyiv 6 2 2 2 8:9 -1 8
12 Yarud Mariupol' 6 2 2 2 6:7 -1 8
13 Chernihiv 3 1 2 0 4:3 +1 5
14 Probiy Horodenka 6 1 2 3 6:12 -6 5
15 Nyva Ternopil 3 1 1 1 4:3 +1 4
16 Polissya II 6 1 1 4 8:14 -6 4
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Viktoriya Mykolaivka 6 3 2 1 7:3 +4 11
2 Yarud Mariupol' 5 3 1 1 8:5 +3 10
3 Nyva Ternopil 8 2 4 2 8:7 +1 10
4 SK Poltava 6 3 0 3 11:7 +4 9
5 Oleksandria 5 2 2 1 8:5 +3 8
6 Lokomotiv Kyiv 5 2 2 1 7:4 +3 8
7 Ahrobiznes Volochysk 5 2 1 2 6:9 -3 7
8 Prykarpattia 5 2 0 3 6:7 -1 6
9 Kulykiv 5 1 2 2 7:7 0 5
10 Inhulets 5 1 2 2 4:7 -3 5
11 Chernihiv 7 1 2 4 7:11 -4 5
12 Metal Kharkiv 5 1 1 3 2:6 -4 4
13 Polissya II 5 0 3 2 8:10 -2 3
14 Kolos Kovalivka II 5 1 0 4 5:13 -8 3
15 Probiy Horodenka 5 1 0 4 5:17 -12 3
16 UCSA 5 0 2 3 5:9 -4 2

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.